Choď na obsah Choď na menu
 


Aj váš partner vždy netrpezlivo prevracia oči, keď sa večer chystáte von? Prekvapte ho a pripravte sa pomocou superrýchlych kozmetických produktov, ktorých účinok je okamžitý.

 

Lesklá hriva

Ktorá žena nesníva o bohatej hrive zdravých vlasov? Základom je, samozrejme, každodenná a na váš typ vlasov určená starostlivosť, ktorá im dodá všetko, čo potrebujú. Zdravý vlas potom nie je problém upraviť. Šikovnou pomôckou pri matných vlasoch je lesk v spreji. Stačí nastriekať na hotový účes a nikto neuverí, že ste si práve nefarbili vlasy alebo neprišli od kaderníka.

 

Jasné oči

Vplyvom slniečka sa môže stať, že vám oči sčervenejú a napuchnú. Takéto podráždené oči potrebujú predovšetkým schladiť. Majte preto na prípad núdze v chladničke dve polievkové lyžice, ktoré si priložte na oči. Na začervenanie pomôžu očné kvapky, ktoré bežne dostať v lekárni. Skvelým pomocníkom sú aj špeciálne napustené vatové tampóny na oči či koncentrované tyčinky, ktoré dokážu zmierniť opuch, oči upokojiť, vyhladiť vrásky a ešte omnoho viac.

 

 

Kučeravý objem

Spľasnuté jemné vlasy vedia ich vlastníčkam pekne znepríjemniť život. Na prvý pohľad vyzerajú síce neupraviteľne, nie je to však pravda. Chce to len správny prístup: používať prípravky na zväčšenie objemu a pred odchodom na večierok ich natočiť na veľké natáčky, ktoré im nielen dodajú objem, ale ich aj decentne skrútia do veľkých vĺn.

 

 

Jemné ruky

Ako už iste viete, najjednoduchšie možno určiť vek ženy podľa jej rúk. Venujte im preto náležitú pozornosť a krémujte si ich po každom umytí a vždy, keď cítite, že potrebujú hydratáciu. Používajte ľahké emulzie, ktoré sa rýchlo vpijú do pokožky a nezanechávajú mastný film.

 

 

 

 

 

Dokonalé nechty

S lakovaním nechtov býva niekedy problém. Najprv opatrné nanášanie laku, kde každé vyrušenie môže viesť k zbabranému výsledku, a potom to nekonečné čakanie, kedy lak konečne zaschne. Tento údel si veľmi uľahčíte, keď už v obchode siahnete po rýchloschnúcich lakoch, ktoré zvyčajne do minúty zaschnú.

 

 

Trblietavá pokožka

Prirodzene opálenej pokožke sa väčšinou môžete tešiť len v lete, bolo by škoda to nevyužiť. Ak ste už strávili niekoľko dní riadne chránená opaľovacím krémom na slniečku, ukážte to. Veľmi efektné na večer strávený v spoločnosti je zvýrazniť opálenie krémom s obsahom trblietavých čiastočiek. Pokožka tak získa zamatový vzhľad s puncom luxusu.

 

Šťavnaté pery

Pri večernom líčení sa dôraz kladie predovšetkým na oči. V takomto prípade sú pery len v pozadí, no to neznamená, že im nemáte venovať pozornosť. Na pery použite len jemný rúž, prípadne balzam a do stredu si naneste malé množstvo priesvitného lesku.

 

Zdroj: Nový Čas pre ženy

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.