Choď na obsah Choď na menu
 


Čo je podľa vás priateľstvo? Je to len slovo, alebo je v tom ukryté niečo viac? Myslím si, že priateľstvo je puto, ktoré sa len tak ľahko nestratí. To magické puto, ktoré si často neuvedomujeme. Niekedy priateľstvom opovrhujeme, inokedy naň zabúdame. Je to však správne? Určite nie!

Pre mňa osobne priateľstvo znamená veľa. V priateľstve nachádzam lásku, oporu a podporu. Tieto nehmotné veci, ktoré potrebujeme určite viac ako čokoľvek iné. Pre mňa je priateľstvo ako vzduch čo dýcham, ako voda čo pijem. Je to neodmysliteľná súčasť môjho života. Nesmieme však zabúdať na to, čo to priateľstvo tvorí. Sú to ľudia, z ktorých sa časom stávajú priatelia.

 

 

 Kto je to vlastne priateľ? Každý si pod týmto slovom predství niečo iné. Pre mňa je priateľ človek, ktorý mi vyčarí úsmev na tvári, keď som smutná, ktorý mi pomôže keď to najviac potrebujem, ktorý ma vypočuje, keď sa mu chcem s niečím zdôveriť. Ale je to aj človek, pri ktorom môžem byť sama sebou a viem, že mu to nevadí. Berie ma takú aká som.

Je dôvera kľúčom k pravému priateľstvu? Myslím, že áno. Každé priateľstvo by malo byť založené na dôvere. Každý človek potrebuje niekomu dôverovať. Niekedy sa stáva, že sa dôvera v priateľstve naštrbí a vznikajú hádky. Áno, aj to je súčasť priateľstva. Hádky sú prirodzené, no niekedy zbytočné. Skoro v každej hádke ide len o maličkosti, nad ktorými sa neskôr smejeme. A aj to je priateľstvo. Pravé priateľstvo je vždy silnejšie ako hádka.

Aj ja by som chcela byť čo najlepším priateľom pre tých, ktorých mám rada a pre tých, ktorí majú radi mňa, pretože byť priateľom je krásne, ale ťažké.

Pýtam sa však: Je priateľstvo večné? Myslím si, že to nevie nikto, no ja v to verím. Nikdy by sme nemali zabúdať na význam slova "PRIATEĽSTVO" . Ale hlavne by sme nemali zabúdať na našich skutočných priateľov.

 

 

Obrázok

Zdroj:www.funlife-sisulqa.estranky.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your funlife-sisulqa.estranky.sk

(Latonyaskawl, 27. 3. 2018 12:18)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve almost any antibot captcha.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

diky

(matys, 25. 11. 2010 19:08)

diky

Priatelstvo

(Miroslava, 20. 4. 2010 16:52)

Pekne je to a pomoze mi to aj pri ulohe lebo mame domacu ulohu napisat co je to priatelstvo :D diki moc :D