Choď na obsah Choď na menu
 


PRVÝKRÁT

Nezáleží na tom, či už máš prvé milovanie za sebou alebo ešte nie. Tak či tak musíš cítiť, že prvé milovanie je významným bodom v tvojom živote. Je to magický moment, keď akoby odovzdáš kúsok seba niekomu inému, s kým budeš navždy spojená. A preto nie je jedno s kým, kedy a ako prídeš o panenstvo.

Z DIEVČAŤA ŽENA, Z CHLAPCA MUŽ

Presne o tom je strata panenstva a naozaj by nikomu nemalo byť ľahostajné, s kým tento zážitok absolvuje. Tieto tipy ti pomôžu ešte viac si užiť premiérové milovanie.

  • Oddaj sa mu iba v prípade, že vás nebude môcť nikto vyrušiť. Napríklad keď nebudú vaši alebo jeho rodičia dlhší čas doma.
  • Nezabudnite si pred tým vypnúť mobily.
  • Vytvorte si pohodovú atmosféru so sviečkami a príjemnou hudbou.
  • Na vhodnej ochrane sa dohodnite vopred. Minimálne bez kondómu to naozaj nejde.
  • Vzrušenie a napätie k prvému milovaniu neodmysliteľne patria. Ak si vytvoríte vhodné podmienky a ľúbite sa, stres po chvíľke opadne a zmení sa na radosť.
  • Ak na prvýkrát nedosiahneš orgazmus, je to v poriadku. Aj na ten musíš dozrieť. Niektorým ženám to trvá aj do tridsiatky.

 

OTÁZKY

Kedy mám o to prísť?

Musíš to jednoducho cítiť. Ak máš pocit, že si pripravená, ale nie si si istá svojím partnerom, radšej počkaj. Nemáš sa kam ponáhľať. Aj keby si mala čakať do dvadsaťpäťky.

Mám z prvého sexu veľký strach. Čo mám robiť?

Úprimne sa o svojich obavách porozprávaj s partnerom. Rozhovor odstráni zábrany, ale ak sa napriek tomu bojíš o tejto téme so svojím frajerom rozprávať, mala by si prehodnotiť váš vzťah. Asi mu celkom nedôveruješ.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.