Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Duch vo dverách

(NNNEMUSIŠ VEDIET, 6. 1. 2015 19:05)

KAZDY RAZ ZOMRIE AJ VAS DOM BUDE PO VAS MOZNO NIEKOMU PATRIT A TAKE ISTE DIETA AKO SI TY BUDE VRAVIET ZE MAJU DOM PO TETE KTORA UMRELA

Re: Duch vo dverách

(bu, 22. 2. 2015 12:46)

Bože ja by som sa bála mať taký dom. :)

jdkkdn

(bybxbdn, 22. 2. 2015 10:11)

Bhghjghvfhhxbxjx

Morella

(NatušQa Mucq, 21. 2. 2015 8:44)

Je to len príbeh...

Morella bola moja žena. Bola strašne múdra. Neustále si čítala duchovné knižky od nemeckých spisovateľov. Naučila ma rôzne veci. Každý deň , ma niečo nové učila. Najprv to bolo pre mňa niečo otravné a hrozné , no potom sa to zmenilo na povinnosť a nakoniec na dennú rutinu. No postupne ma to začalo unavovať a znechucovalo mi to život. Začal som Morellu nenávidieť a raz som dočista zbláznil a strašne som chcel aby umrela. Nenávidel som ju. Jej purpurové oči , jej ryšavé vlasy , jej bielu pokožku , ktorá bola čím viac belšia a belšia. Jej hlas som nemohol počuť. Tak som si prial aby zomrela. A raz nastal ten deň. Morella si ma zavolala. ,,Tvoje prianie sa uskutočnilo drahý. Nikdy si ma nemiloval a ja konečne umieram'' zakričal som ,,MORELLA'' ale bolo už neskoro. Morella ešte pred tým než umrela , zanechala mi dieťa. Jej posledný výdych bol prvým nádychom jej dieťaťa. Dieťa rástlo a stále sa viac a viac podobalo na jej mamu. Purpurové oči sa viac a viac farbili , ryšavé vlasy boli stále viac a viac podobné Morelliním. Keď malo dievča 10 rokov , išli sme ju pokrstiť. Všetko už bolo pripravené. Keď sa ku mne farár nahol , aby som mu povedal meno , nenapadlo ma nijaké iné ako ,,Morella''. Dievča to započulo , padlo na kolená a skríklo ,, TU SOM''. Tri dni na to malá Morella umrela. Keď som ju chcel pochovať do hrobu jej matky , matkyne pozostatky som tam nenašiel...PS: Tento príbeh nemá byť strašidelný =) Má len zaujať =)

Okno

(Viky , 9. 2. 2015 13:11)

Tento pribeh sa nestal mne ale mojmu kamaratovi... Boli letne prazdniny a prichadzala desiata hodina, tak isiel kamarat spat. Potom sa zobudiel ze mu niekto klopka na okno.. Vstal a pozrel sa a videl muza totalne z bielou tvarou a z velkymi ocami.. Zevraj sa hrozne zlakol a chcel to ist povedat mamine.. No jeho dvere na izbe nesli otvorit tak isiel rychlo do postele, dal si sluchadla do usi a hudbu poriadne nahlas.. Nejako preckal do rana a doteraz nevie co to bolo

klopanie na dvere

(paťo, 29. 11. 2014 17:28)

raz večo ni niečo klopalo na dvero ale ni nebol za nimy a po hodine to prestalo .

Re: klopanie na dvere

(tak, 4. 12. 2014 20:46)

Tak dlho to klopalo.

Re: klopanie na dvere

(kik, 24. 1. 2015 20:00)

važne sa to stalo? chcela by som to skusiť mam či nie ?

Strašná noc

(N.K, 22. 1. 2015 21:11)

Raz sme s rodičmi šli spať k tete. Mala som spať s mamou a otcom ale odmietla som a tak som spala na gauči u sesternici v izbe . Obidve sme sa rozpravali až kým sme nepočuly buchot . Išli sme sa ta pozrieť a nič tam nebolo. Ľahli sme si radšej spolu . O pol noci spadla v kuchyni polica a pootvorili sa nám dvere. Zaspali sme dajak a ráno nám oznámily že starý rodičia zomreli. Od vtedy sme si boly isté že sa chceli rozlučiť...

Škola v prírode

(Ema Lazarčíková, 10. 1. 2015 15:57)

Raz cez leto sme boli v škole prírode.Išli sme si večer lahnúť.Ja som mala posteľ pri okne spolužiačka tiež a kamarátka oproti okna.Keď som sa pozerala do okna uvidela som v lese (bol tam les) niečo svietiť.Povedala som to kamarátkam a mali sme pocit, že sú tam pitliaci ale keď som sa zobudila videla som v lese niečo krvavé na zemi.Veľmi som sa zľakla.

Časopis

(sivinka, 2. 7. 2014 19:22)

Neni to až take strašné ale ked sa mi to stalo prešli mi pi tele zimomriavky. Čítala som sí strašidelne príbehy v časopise Kamarát a bol tam taký strasidelny obrázok na ktorom sa mi zrazu zacalo mihat nejaké svetielko. Nebolo to svetlo lebo v dome bola tma . Čítam tieto príbehy stale a už sa mi to nestalo .

Re: Časopis

(peta, 6. 1. 2015 17:15)

Aj ja citam tie pribehy z kamarata ;)

Noc...

(Nikola, 5. 1. 2015 8:13)

Bola som doma s bratom a s rodičmi.No bola no a musela som ist spat.Lenže v tú chvilusom si spomenula na moju prababku ktora zomrela.Velmi som sa bálaspat a ešte k tomu mistále brat onej hovoril,Ked som uš bola bod perinov niekto klopal na okno,trošku som sa nahla a prestrela žalúzie na čistu rovinku.A neuverili by ste kto tam bol.Moja prababka.Velmi som sa zlakla uš nikdy to nechcem zažit. No a potom mi len ukázala na okne ako pada dole....KONIEC!

Re: Noc...

(Nikola, 5. 1. 2015 8:15)

Prepačte za zle pisanie pasala som to na mobile

DUCH V BYTE

(MATEJ, 27. 12. 2014 18:37)

Ked boli moji rodičia v Lučenci,ale ja som to nevedel lebo odisli ked som isiel spat .Tak som kričal:mami !!! ,mami!!!. vtedi som nieco videl,nieco zelene.Tá vec bola velmi rýchla tak som isiel pod paplon.Mal som 5 rokov.
doteraz ma to straší v snoch. Neviem či vas tozauimalo.

Škola

(#toplady, 10. 12. 2014 11:52)

V lete som oslávila svoje siedme narodediny a o mesiac sa začala škola.Neskutočne moc som sa tešila a nevedela som sa dočkať. No verte mi,škola sama o sebe je už neskutočný horor.Všetko to mučenie,počítanie a ranné vstávanie,ale veď to poznáte

stretnutie

(Adam, 28. 11. 2014 19:19)

Ahojte dráhy rovesníci chcem vám rozpovedat pribech o mojom kontaktom s duchom ktorí sa udial nedávno . Stalo sa to tak že patrím ľubom čo vidia duchov . Išiel som raz spať o 21:00 a pozerám sa do maminineho okná a videl som tam niekoho s lampašom . Ráno som išiel do školi a videl som to svetlo . A od vtedy je na mňa ten duch navjazani (kontakt na mňa na facebook je adam stewe vargončik alebo telefonicky na čísle 0949213259)

Re: stretnutie

(re, 4. 12. 2014 20:51)

Kolko mas rokov

Re: Re: stretnutie

(Adam, 8. 12. 2014 15:20)

12/13 a ty

Cintorin

(Nina, 4. 12. 2014 21:24)

No raz ked som bola u babky bola som s kamaratkou na cintorine sedeli sme na jednom hrobe s menom rodina Vajčakova zasmiali sme sa.Zrazu sme pri strome uvideli červene oci a tri kostri zakricali sme skoro na celu dedinu utekali sme co najrychlejsie ako sme mohli od vtedy chodime na cintorin s rodicmi a starkími. Bola to naozaj pravda.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »