Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Tajomný smiech

(Prepáčte za chyby., 13. 1. 2018 14:05)

Tajomný smiech

(Vanesa Hrabovská, 13. 1. 2018 13:59)

Raz keď som išla spať som počula niekoho smiech.
Otvorila som oči a pred nimi sa niečo mohlo.Mislela som že sa my to len vzalo.Ale na druhú noc som zaspala zo svojou krátkou a zase ten smiech,išla som na záchod a hračka bola fuc.Hladala som ju pod posteľou či nespadla a zasa ten smiech a hracka bola za dverami.Skutocne sa to stalo!

najhoršia noc

(saša, 29. 2. 2016 9:27)

raz v noci sme ja a sestra vimyšlali až do noci a potom sme sa začali nudiť a išli sme von išli sme pre kamošku ktorej sme do predu volali či nejde s nami von lebo sa nudime same doma suhlasila tak sme sa stretli pri našej škole ale bolo čudne že nikto nebol na ulici iba pod blikajucou lampou niekto stal nevedeli sme kto to je a ked sme sa pozreli všetki tri na seba a zase na tu lampu tak bol o dva metre blišie ku nam zlakli sme sa tak sme bežali do parku same sme nevedeli prečo zrovna tam ale bežali sme bol tam niaky pan v klobúku išli sme za nim že nás niekto naháňa ale ked sa otočil tak mal masku a povedal aby sme išli za ním a ked sme povedali že za ním nepojdeme tak zvrieskol že za ním pôjdeme tak sme išli a zaviedol nás do starej chatrče pri meste a porozpraval nam pribech o zabijaku deti ked dorozpraval ten príbech tak povedal že nás zavedie domov ked však otvoril dvere stal tam ten čo aj pri lampe buchol ho do hlavy a ujo odpadol bežali sme smerom ku nam domov tam sme sa zabuchli a zamkly sestra Lucia išla na WC zamkla sa a po cvílke zakričala išli sme za ňou ale mala zamknute zobrala som nakhradny kľúč a odomkla som ta noc bola pre mna najhoršia na svete prišla som o svoju sestru i o kamaratku ktora je na psychijatrii sestra bola obesená a kvapkala z nej krv vtedy prišli rodičia z práce otec zobral Zuzku domov a jej mama ju zobrala na psychijatriu prešli už dva roky čo sa to všetko stalo.

Re: najhoršia noc

(Sabina, 5. 3. 2016 14:36)

A to naozaj
???

Re: najhoršia noc

(Jarka, 21. 3. 2016 9:35)

Saska potom tu predstavivost skus napisat trosku realejsie

Re: najhoršia noc

(Betka, 23. 8. 2016 12:07)

Pekná creepypasta

Re: najhoršia noc

(Kajak, 1. 2. 2017 15:34)

GRAMATIKA!!!!!!

Zrkadlo

(Sima, 1. 5. 2016 17:45)

Volam sa Ben a byvam s mamou a s priateľkou v dome.Jeden večer som počul z kuchyne hlas mami:Ben prosím nie . Zľakol som sa a išiel som tam.Ležala tam mŕtva mama.Musel som odpratať jej ťelo pretože by z toho vynili mňa.Na ďalši ďeň sa to zopakovalo lenže s mojou priaťeľkou.Bol som smutny.Vedel som že sa u mňa dneska bude konať párty.Keď tu boli všetci ľudia tak sa zjavilo niečo hrozne v chodbe.Neveďel som či to je človek.Malo to rohy a strašny úsmev.Začalo to všetkych zabíjať.Všetci ľudia kričali moje meno.Potom to odyšlo a mňa to nezabilo.Prechádzal som sa po dome a rozmýšľal čo to mohlo byť.Išiel som okolo zrkadla a videl tam to monštrum.Bol som to ja.

Re: Zrkadlo

(Nelka, 5. 10. 2016 17:37)

To mám ako chápať ??

Re: Re: Zrkadlo

(Ja, 12. 11. 2016 23:00)

Niekomu mrdlo. Pisala to Sima a zacina to - Volam sa Ben

WTF ???

Re: Zrkadlo

(Kajak, 1. 2. 2017 15:31)

Ou nemala som to čítať

Vytah a demon

(Neznami, 22. 12. 2016 13:08)

Raz ked som s priatelkou isiel vytahom k babke tak sme sa smiali a za ten cas sme vyvolavali duchov. Kamaratka kricala duch vojdi dnu do vytahu a opakovala to iste asi 10 raz kim: nezastal vytah a moja priatelka sa zacala dusit mislel som si ze jaj daco zaskocilo tak som ju pobuchal pi chrpte. Zrasu sa upokojila a povedala mi ze som sprosty.Ja som sa spytal ze preco a v tom babka otvorila dvere a privitala nas. Boli sme tam len pol hodiny lebo mi zavolala mama ze mame is do obchodu tak sme sly. Sli sme do toho isteho vytahu a moja priatelka sa zasa dusila bal som sa ale ked som jej povedal aha demon len tak zo zartu zrazu mala v ruke zrkadlo a ked sa don pozrela vysela akesiho chlapa a cyntorin velmy sme sa bali a chcely sme zavolat mame ale ona bola nedostupna!!! V tom vytah zastavil a zrkadlo zmizlo az sme sa rozrevaly od stracu kesd sme sa upokojili isli sme do obchodu a tam bol ten isty muz akeho sme vydely v zrkade utiekli sme do ineho obchodu ale ten chlap nas prenasledoval krycali sme o pomoc ale nikto nas nepocul kazdy bol dnuka na tej ulici dobehli sme ani neviem kde ale bola tam slepa ulicka ten chlap nas nevidel a mi sme zbadali rebryk vyliezli sme a zrazu tam bol ten chlap aj cyntorin, ten chlap nam povedal ze nas zabije a my sme spadli a moja kamaratka mala mensi otrazg mozgu a zrazu ked sme sa prebrali v nemocnicy kamatatka mala halucinacie vydela toho chlapa a cyntoryn ako jej kope hob ale v tom jej zazvonil mobil a prebrala sa z tej halucinacie moja mama bola primne a povedala mi ze to bol asi moj stary otecc ktory zomrel pred troma rokmy povedal som to kamoske a ona sa bala a odvtedy sa uz nemozme kamaratit a ja ho stale vidim ale uz sa ho nebojim

Wtf

(Fernandoo, 12. 11. 2016 22:57)

Nemaju hororovu atmosféru. Človek sa nebojí. Ale ak len chcete sa posťažovať tak prosím. Ja ponúk ťahšiu no lepšiu cestu. Voľba, je na Vás.

Bábika

(Mimík Brumík, 11. 10. 2016 20:39)

V jeden deň sme sa s kamoškou hrali s bábikami keď v tom okamihu čo nás mamina zavolala sme položili obydve bábiky jednu veľkú na stôl a druhú menšiu na postel a zhasli svetlo. Keď sme dojedli tak sme sa vrátili do izby a bolo tam zažnuté svetlo a bábiky boli vedľa seba na deke zdalo sa nám to divné a tak sme sa rozutekali za rodičmi lebo sme sa strašne báli. Odvtedy sa nehráme s bábikami lebo sa bojíme. Dodnes nevieme kto to bol.

"Úžasná hra" - EYES THE HORROR GAME

(Betka, 23. 8. 2016 11:57)

Keď sa už končil šk. rok tam sme nemali nič na práci (v škole) ale stále nás otravovali hodiny TV. Raz sme sa rozhodli dať koniec nude, a kamarátky stiahli hru EYES THE HORROR GAME. Ja som bola rada tak ako ostatné že sa aspoň nebudeme nudiť, a ešte k tomu sme mali adrenalínový zážitok. Začali sme to teda hrať. Snažili sme sa dostať do výťaznej izby. Asi v predposlednom kole sme telefón spojili s bluetooth reprákom, a hru sme zapli na plné pecky. Robili sme si z toho srandu s tým že sme absolútne netušili aké to bude mať dôsledky. Keď skončila hodina a zvonilo na TV, vypli sme hru a repráky a utekali sme tam, s tým že sme napodobňovali zo srandy "krik" alebo "spev" Eyes-iny. Keď sme dorazili do šatní, vypla som si mobil lebo bol vriaci a začali sme sa prezliekať. Keď sme odchádzali zo šatní, ešte som sa otočila a zo srandy som sa začala smiať a ukazovať na mobil na radiatore. Keď som už začala zatvárať dvere, ozval sa zvuk ako keď vás Eyes-ina chytí (a v tej chvíli som sa tak zľakla že som odstotila dvere, ktoré len šťastím ostali na pántoch) a vybehla som k mobilu. Keď som ho chytila opäť sa ozval ten zvuk a jej hnusnú tvár som mala na celom displeji zobrazenú. Hneď som ho položila späť a utekala som na TV. Potom sme na to celý deň nemysleli. Až doma som sa k tomu znova vrátila keď som zistila že mi odišla dotyková plocha.

Re: "Úžasná hra" - EYES THE HORROR GAME

(milovnik hororov, 11. 10. 2016 14:23)

AJ ja som hrala tu hru no vd´aka tomuto zážitku už nikdy viac!

Strašidelné dvojča

(Vaness, 4. 6. 2016 19:01)

Každý večer a každé ráno si umývam zuby.Raz sa mi stala jedna vec.Umývala som si zuby a už som umyvala kefku.Ale v tomto som sa pozrela do zrkadla a videla som tam mňa ako sa na seba pozerám a smejem sa.Od vtedy si už radšej neumývam zuby.:O:O

Re: Strašidelné dvojča

(Kari, 6. 8. 2016 17:44)

Jasné že si sa videla bola si pred zrkadlom.

Re: Strašidelné dvojča

(Nela, 5. 10. 2016 17:29)

To si akože vôbec neumyvas zuby či co ??

strašidelná tlačiareň

(Gogomantv, 16. 3. 2014 17:11)

ja a emka sme boli pri počítači a zrazu sa zapla tlačiareň a potom na papieri bolo napísané: ZABIJEM VáS.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »