Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: strašidelná tlačiareň

(Gogomantv, 28. 11. 2015 17:18)

oh yeah som srandoval ....... Ja som najslavnejsi na youtube a vy ste prdkovia a sa vseci bojite..... a ano som Gogomantv

Re: Re: strašidelná tlačiareň

(Barca, 23. 8. 2016 10:36)

Ked ty si gogo tak ja som obama

Strasne noci

(Barca, 23. 8. 2016 10:21)

Asi pred rokom som si do skoly zobrala kamarata(casopis) a citala strasidelny pribeh o batoricke.Kedze bolo kratko po vianociach v izbe sme mali vianocny stromcek.Ked som isla spat stale som myslela na batoricku.Uz som zaspavala a zrazu spadol stromcek!Hrozne som sa zlakla.A doteraz pocujem suchotanie po koberci

Duch v dome

(Terka, 29. 7. 2016 9:01)

Ked som mala 10r sme sa prestahovali do domu maminineho priatela vo Velkych Kostolanoch ktory zdedil po babke . Ked sme dom prerabali sme poculi ako keby niekto chodi po poschodi bolo to divne lebo nikto hore nebol bolo to zvlastne lebo ako keby tam bol niekto s palickou neskor sme sa dozvedeli ze jeho dedko chodieval s palickou :) . Potom ked uz bol cely dom hotovy sme si tam zobrali psa aj macku a v noci ked mamin priatel bol v praci sa zacali diat divne veci zrazu sa Kevin ( kocur ) a Megan ( pes ) začali hrozne bat a stekala a prskal stale do jedneho rohu v mojej izbe nevedeli sa ukludnit skovavali sa mi pod paplon do roznych rohov Megan ako keby steko knucala a kevin tiez neprskal normalne cely sa triasli ked sa na to zobudila mama a sla ku mne do izby nedali sa jej otvorit dvere snazila sa ako to len slo a potom zrazu vsetko utichlo mama normálne otvorila dvere a hned sla za mnou a ja ako keby som bola v tranze ako vsetko som normalne vnimala ale nemala som strach a ani ma nenapadlo kricat alebo ist pomoct otvorit dvere len som tam sedela a pozerala na.jedno miesto

noc

(adka, 9. 6. 2016 10:45)

Ahojte moji rodičia majú veľký rodinný dom s veľkou záhradou šopou kde si odkladáme veci ako bicykle a td....keď som bývala ešte z našimi tak každú noc som počula búchanie tri krát za sebou fakt že každú noc .....napíšem viac príbehov čo sa mi stali.....raz v noci šla do izby si ľahnúť a pozerať telku akurát išiel fajn horor neviem ako sa volal ale to je fuk ....zahlbena do hororu som začula škrípanie na okno ako keď máte dlhé nechty a skriabete na tabuľu ,a ešte mi to aj zase tri krát zaklopali ani bohovi som sa nešla pozrieť čo to bolo

Re: noc

(adka, 9. 6. 2016 10:54)

Nezmestil sa tam asi celý príbeh

večer s BFF'S

(nnn, 7. 6. 2016 19:15)

S mojimi dvoma najlepšími kamarátkami sme pozerali horror bolo to okolo pol jednej v noci. Sedeli sme na gauči vedla seba... každá sme mala deku s ktorou sme boli zakryté. Keď bol príbeh blízko scénky, keď to malo byť najrašidelnejšie, vypla sa telka. Zbadala som, že záclona ktorá bola ešte pred chvíľou zatiahnutá, bola naopak odtiahnutá a žalúzie vyhrnuté nahor. Ukázala som im to, a zľakli sa tak isto, ako aj ja. Zrazu sa opäť zapla telka a nás myklo. Radšej sme vypli telku, zapálili svetlo a žalúzie a záclonu dali doporiadku, a potom som sa zobudila ráno doma v posteli

rozlúčka

(natalia, 17. 4. 2016 19:03)

Mala som kamosku volala sa Vivien a hovorila mi o tom ako sa Jej prababka snou rozlúčila mala 12 a snivalo sa. Jej že prababka jej hovorila ahoj ahoj a nato im volali a povedali že prababka umrela .

smrtiaci tunel

(peter, 29. 2. 2016 13:34)

Raz som bol z kamaratmi v tuneli a bola tam krv velmi sme sa zlakli. Zjavil sa tam duch utekali sme von ked sme višli von tak v tom tuneli kričalo decko.

Re: smrtiaci tunel

(Mitrix, 11. 4. 2016 18:43)

Vtipné

Biele auto

(Aduš, 23. 2. 2016 18:39)

Tento pribeh sa nestal mne ale mojej sestre..Ona so svojimi kamoškami chodievala do lesa na bycikloch .Jedneho dna ako sa tam byciklovali narazili na biele auto no spiš dodavku.Z auta vistupili dvaja chlapi .Z auta vitrčali biele velke igeliti .Na ktorich bola krv.Alžbetla pristupila k autu a otial trčali noho...richlo utiekli preč.!

Krvavé dievča

(Ján Mlčúch, 22. 2. 2016 8:28)

Tento príbeh sa nestal mne ale mojej mami kamarátke:Raz mamininá kamarátka bola pred starou školkou s kamarátmi a hrali sa na strome keď v tom sa pozrela do rozbiteho okna a videla dievča ktoré sa točí a hraje sa.Hneď sa zlakla a pozrela sa znova a to dievča bolo celé krvavé.Zistilo sa že v tej škôlke počas 2.svetovej vojni zomrelo dievča pretože bola divoká tak ju zavrely do sklepa a tam ju zozraly potkany.

Zvuky na chodbe

(Nelka, 18. 1. 2016 20:09)

Raz vecer som bola z mamkou na telka a ked som sla spat nemohla spat.Ked som konecne zaspala bola pol noc.Ale v noci som zacula kroky isla som sa pozriet kto to chodil.Ale nikto tam nebol.Nasla som len 4 kvapky krve.Do teraz neviem kto to chodi a z kade boli tie kvapky krve.A do teraz sa bojim vychadzat na chodbu sama.

Hororovy medveď

(Jurko , 10. 1. 2016 17:35)

Je to super horor :-)

Motorový medveď

(Janko, 10. 1. 2016 17:32)

Je to naj super horor ma svete a je aj vtipný ked som no povedal mamke tak sa chválu bála ale potom sa smiala . Proste je najlepší.

Hororový medveď

(Rita, 4. 1. 2016 19:57)

Raz som čítala strašideľny pribeh o chlapcovy ktory si dal pod vankus papierik s cislom 666 zdalo sa mi to nezmiselne, tak som sa rozhodla skusit to .Jedneho dna sme s mojou sesternicou Katkou isli k nasej rodine do Bratislavy. A spali sme u nasej babky Radky. Stretli sme sa tam s nasimi sesternicami.Helkou a Alžbetkou. V ten den jak sme prisli sme vecer skusili to satanove cislo 666 a dala som si pod vankus papierik s cislom 666 ktore bolo napisane s mojou krvou a napisala som 666 ale nevedela som ktora sestka ma ist prva tak som to nechala tak.

Re: Hororový medveď

(Brumo Bublinka, 4. 1. 2016 20:00)

Super horor o medvedovy

Re: Hororový medveď

(Anička, 10. 1. 2016 10:08)

tak strasne som sa bála že som sa až pokakala :( teraz my musi mamička vyprať periny aj plachtu lebo su cele osrate :"(

hlúposť

(prd, 16. 3. 2014 17:16)

vy vsetci ste prdkovia. ha ha ha vy smrdite ako hovienko. ha to mate za to ze klamete.

Re: hlúposť

(kika , 7. 7. 2014 20:09)

Hlavne že ti keď používaš slová hovienko a prdkovia ta si priam užasný


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »