Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

penazenka

(jozo z majcichova, 1. 6. 2014 0:08)

Raz som sa len tak prechadzal po parku a nasiel som penazenku. Zobral som ju bolo tam 5 € a nejake drobne a doklady. Podla obcanskeho som si vsimol ze to je pekne mlade dievca a byva kusok odtialto. Rozhodol som sa ze jej ju pojdem odniest tak som tam prisiel zazvonil som a otvorila mi. Povedal som ze som nasiel jej penazenku. Ona sa potesila a povedala mi ze ci nepojdem na kavu za odmenu. Tak som isiel urobila kavu a potom povedala ze nech pockam ze ide do kupelne. Za chvilu sa vratila len v spodnem pradle a pytala sa ma kde su tie peniaze odtial. Povedal som ze tam bolo len 5 € a nejake drobne. Ona mi povedala ze tam mala o moc vac penazi a ze ich chce spat. Hovoril som ze tam viac nebolo a kto by tam nechal 5 € . Ona potom isla do kuchyne vratila sa s nozom a zacala ma nahanat po dome. Nevedel som co som mal robit tak som chcel vyskocit cez okno. Lenze noha sa mi zasekla v radiatore a jak som tam bol ona sekla. A odvtedy mam rit na 2 polovicky.

o psovi

(janka, 7. 12. 2013 19:24)

Ras sa stalo ze sa pes narodil macke a on povedali sa narodyl. Ale macka zozrala svojho pana

Re: o psovi

(Natalia a Ema, 13. 5. 2014 19:53)

To nieje pravda! Ako mohla mačka ziest človeka a ako mohla mačka porodiť psa? :-P

Re: Re: o psovi

(nelinka, 20. 5. 2014 16:31)

presne

Re: o psovi

(huhu, 31. 5. 2014 13:57)

trapaaassssss

Démon

(viki, 30. 5. 2014 21:11)

Jeden vecer isli moji rodicia do kina ,a ja som zostala sama doma. Nudila som sa tak so si zaplatelku pozerala som a zrazu vipadla elektry len v obyvacke. Strasne som sa bala tak som vsetko nechala tak a bezala som do mojrj izby. Neskor asi za 10 min. prisli moji rodicia aj s bratom. Na druhy den mi brat povedal ze to bol demon ktory tu zil a strasne dlho spal a teraz sa zobudil . Ja som to brala ako srandu a mislela som si ze ma chce vistrasit . Lenze vecer som pocula cudne zvuky a v zrkadle som videla niaku postavu. Pozrela som si to na internete a tam sa pisalo ze je to pravda . Spitala som sa kazdehonkto ma napadol a vsetci ki povedali ze to je pravda . Tak od vdedy nikdy nezosavam sama doma.

oslava

(jana, 26. 5. 2014 17:27)

Raz mala moja komoška zavolala na oslavu.Jej rodičia odišli a tak sme išli vivolavat duchou.Kamáratka ktora bola snami povedala že počula rachot moja kamoška jej povedala že sa otvorilo okno v jej izbe ked sme sa tam išli pozriet a okno bolo zatvorené zacali sme sa bát potom sme isli hrat videohry zrazu sme poculi krik zkovali sme sa pod deku zrazu nas nekdo odekril zacali sme kricat lenze v tom prisli jej rodicia tak sme si povedali ze uz nebudeme vivolavat duchou. na druhy den sme sa stretli a mojej kamoške sa z ničoho nic praskol displrj na mobili

Strasidelna noc

(Klarka, 23. 5. 2014 21:48)

Boli sme so sestrou na stanovacke. Odrazu som zacula hlas. Isla som sa pozriet.A co vidim bola tam kaluz krvi! Bolo to hrozne!!!!!!!!!!

Ťieň na stene

(Martin, 23. 5. 2014 9:34)

Išiel som za ocom do kotolne a zrazu pes začal brechat bál som sa lebo bolo to hrozné,potom som išiel psa zavolať a na stene bol ťieň ktory sa hýbal a potom som išiel dole a myslel som si že to bol môj ťieň ale potom to bolo hrozné.

Volanie satana

(nelinka, 20. 5. 2014 16:30)

boli sme v škole mojho spolužiaka napadlo že zavola satanovi šedci suhlasili okre mna a mojej kamoški tak volal najpr sme si mosleloi že nikto nezdvihne ale mililismesa potom niekto zdvihol najprv šuštalo a potom sa ozvalo : COJE : potom zazvonilo na hodinu prišla učka cez hodinu mu zazvonil mobil a tam bolo napisane 666 zdvihol to a urobil velku
chybu.

Smrtka

(Naďa kud, 18. 5. 2014 12:32)

Normalne som spala o pol noci som sa zobudila a pred dverami stala smrtka a nieco vravela bala som sa tak som zaspala ked som znova odvprila oci nebola tam ale zrazu stena bola na opacnej strane ( kde mam bist s postele bola stena a kde bola stena tam bol vychod s postele ) strasne sa bojim ze sa to zopakuje

zrkadlo

(Riana, 15. 5. 2014 12:57)

Bývala som ešte v našom bývalom byte. Niekedy boli síce pocut kroky a hlasy ale som si už zvikla. No mali zme veľké zrkadlo. Raz večer som sa tam pozrela a bolo vidno obrisi človeka. A to nie je všetko. Bola som malá a spala som v obyvacke kde bolo to zrkadlo. Aby som nevisla zo izby zabarikadovala dvere skriňou stolikom a stolickou a ja som z izby visla a veci boli na svojom mieste. No keď ma mamina odvotila pred zrkadlom tak som mala nad hlavou svetoziaru.

Klučka

(Ja, 11. 5. 2014 21:06)

Raz sme boli v škole v prírode. Každý večer sme si čítali knižku v tej izbe kde bolo cez deň najviac čisto. Keď sme boli v našej izbe a čítali sme zrazu sa klučka na záchode zatlačila... Akože som sa vypítal na záchod a vošil dnu za dverami sa svietilo ale nikto tam nebol... Dobre možo by to nebolo nič zvláštne keby na druhý deň nebola celá izba od kúskov citrónov ja osobne citróni neznášam... keď som sa premoho a vošiel do kúpelne nazrkadle polo niečim napísané moje meno a moja kefka bola v záchode. No a ešte niečo. Keď sme zaspávali počuli sme dole (lebo naša izba bola poschodova hore sme spali a dole sme mali wecko) hlasi... našej učiteky. Ibaže že sme sa ráno dozvedeli že tá učitel išla veľmi skoro spať lebo jej bolo zle.

diaboli

(satanas, 9. 5. 2014 22:38)

Raz so vyvolaval satana isiel som do opustenej a schatranej budovy mal.som pri sene kriedu sviecky a noz . Kriedou som nakreslil na zem pentagram do jeho stfedu obrateny kriz dal.som sviecku na kazdy jeden cip a zapalil som ich posledu som dal do stredu a sadol si na zem vytiahol som noz a porezal sa.sez dlan ruku som dal.blizko sviecky zatvoril oci a poakoval in nomine deir nostri satanas diaboli exelsi asi po minute so otvoril oci a najprv sanic nestalo az neskor asi po dvoch minutach sa dvihol ohen na sviecjach a ja som citil ze nie som sam a ani som nebol ked som sa pozrel na mobil ze kolko je dodin v odraze mobilu som za sebou videl velku cienu bytodt natahovala sa ku mne a v odraze bolo vydno ze ma skrti a potom som vstal a pozrel sa na krk mal som tam skrabance a tak som richlo znicil pentagram a zhasol sviecky a utiekol som z tade domov odftedy uz satana nevivolavam a nerobte to ani vy

Dedkov hlas

(Neznáme, 9. 5. 2014 18:28)

Zažila som raz jednu hroznú noc. Spala som a zobudila som sa na to, že som musela ísť na wecko. Keď som si umývala ruky, pozrela som sa do zrkadla a za mnou bol krvavý uterák, ktorý sa pohol bez toho aby som sa oňho zavadila. Myslela som si, že sa mi to iba zdalo, tak som si išla zase ľahnúť do postele. Snívalo sa mi, že mi zomrel dedko a bol to pre mňa strašný šok. Ráno som sa zobudila na to, že niekto u nás zvonil na zvonček. Naši stále neotvárali, tak som otvorila ja a bola tam moja teta, ktorá veľmi plakala. Povedala nám,že dedko zomrel. Nemohla som tomu uveriť. Zdalo sa mi hrozne, že sa mi o dedkovej smrti snívalo a nakoniec som zistila že zomrel. Preplakala som celý zvyšok dňa, no niekomu o tom povedať som nemala odvahu. Keď mal pohreb počula som hlas môjho dedka: "Neplač moja, všetko bude dobré..." Asi ma tieto jeho slová, upokojili lebo v tej chvíli som prestala plakať a s láskou naňho spomínam.

horror

(lubka, 28. 4. 2014 16:38)

Moj dalsi pribeh.S mojou bff .Ked sme raz ostali na chate same za calo prsat tak sme spali jednoducho zacala burka tak sme sa zobudili a zrazu niekto povedal Viki Lubi T_T s placom tak sme odpovedali ktosi ?! Ono sa to ozvalo Kajča to bola nasa kamoska ale zomrela:'( tak sme plakali potom to zasa povedalo nepojte:-(

zmisnutie

(lulu, 8. 5. 2014 16:00)

Raz som sa hrala a na stole som mala nalepky otocila som sa a nic tam nebolo

Divný muž

(Beatrica Gonosová, 7. 5. 2014 22:17)

Raz keď som išla spať k sesterke Vanesske a bratrancovi Sebíka,tak sme si išli urobiť pyžamovú párti.Potom sme počuli čudné zvuky a veľmi sme sa báli.Potom nás išla moja teta uspať.1 hodinu sme spali a potom sme sa zobudili naraz a každému sa sníval ten istí sen ale úplne ten istí sen.Každí hovoril že sa mu snívalo že jeden divní muž ktorí mal rakovinu a hovoril že zachran maaaaa!!!!!!!!!!A zrazu zmizol.Išli sme sa pozrieť dole a pred dverami stál ten istí muž a hovoril to isté čo hovoril v sne.Zľakli sme sa a utekali sme naspeť spať.Ráno sme sa išli spítať čo to bol ten divný muž.A statarká nám povedala že na tomto mieste zomrel jeden muž ktorý mal rakovinu a od vtedy sa tato dedina volá Rakovnica.

Ked som sa bal

(Erik Fathurt, 4. 5. 2014 14:19)

raz ked som bol sam doma a bol som na pocitaci a volal s bratrancom
pocul som nieco buchotat vonku potom ma zrusil lebo isiel prec a psi neboli doma uplne som sa bal is od pocitaca niekam inam potom som us isiel volat ocinovy ale nezdvihal mi no psov som nevidel pretoze poli pod strechov buchotali to psi :U

v noci v lese

(linca, 2. 5. 2014 18:40)

Raz v noci keď som spala u kamaratky rozhodly sme sa ze budeme vivolavat duchou zavolali sme aj moje sestry a brata a ja som sa skovala pod postel. Moja kamaratka byva pri cintorine. prvy raz sme si z vivolavania duchou robili srandu. Ked moja kamratka povedala ak ste duchovia medzi nami ozvite sa ja som vtedy buchla o podlahu sestry sa zacali bat. Potom sme im viyvetlili ze som to bola ja. O pol noci som sa s kamoskou zobudila na strasne revanie isli sme sa ozriet na moes sestry ale oni spyli a brasko spal. Nevedeli sme si to visvetlit. Ked sme sa pozreli von oknom pred domom stalo male dieta. Velmi sme sa zlakli a o pol minuty sa to iste dieta objavilo na cintorine. Potom sme uz nevedeli zaspat. na druhy den sme sa dopoculi ze zomrelo dieta od susedou. pochovali ho na tom istom mieste kde sa objavilo na cintorine advtedy som sa nikdy neodvazila pozriet v nci von oknom. Duchou vyvolavame len cez den.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »