Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: hlúposť

(prd, 19. 7. 2014 13:04)

ja som dievca

Re: Re: Re: hlúposť

(Nunu, 22. 7. 2015 12:27)

Este lepsie

Re: hlúposť

(zuzka , 23. 7. 2014 10:12)

a ty nie najprv sa pozri na seba a nauč sa písať a až potom hovor na druhého jasné a slova ako prdkovia nieje spisovné a hovienko si ti!!!!!!!!

Re: Re: hlúposť

(nsjsnmamsm, 12. 8. 2014 16:38)

Ty mas co hovorit ti napisat s i ty debil

Re: Re: hlúposť

(prd, 28. 6. 2015 9:53)

to si ty ty idiot
hovienko

Re: Re: hlúposť

(prd, 30. 11. 2015 14:39)

ty sa nauc pisat ty je s tvrdim y

Re: Re: Re: hlúposť

(prd, 30. 11. 2015 14:41)

HOVIENKO
PRDKOVIA
NIKDO NEVIETE PISAT PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDDDDD

Re: Re: Re: Re: hlúposť

( NATUŠELA, 30. 11. 2015 14:44)

Haha dobre ty PRD :D

Re: Re: Re: Re: hlúposť

(NATUŠELA, 30. 11. 2015 14:46)

Budeme kamarátky? Ak si vôbec dievča.

Re: Re: Re: Re: Re: hlúposť

(prd, 30. 11. 2015 14:48)

okey sesternica som chlap budeme frajeri

Re: Re: hlúposť

(prd, 30. 11. 2015 14:41)

Ano, hlavne ze ty ked mi odpises ze neviem pisat, a aj tak si tam ty napisala ze ty s mäkkým i.

Re: hlúposť

(p, 6. 1. 2015 17:46)

Ludia pocuvajte ja som ducha este nevidela ale to neznamena ze budem nadavat ludom ktory duchov videli a vy ktori pisete ze ludia ktory ducha videli su debili tak sa najprv zamyslite nad sebou, keby ste vy ducha videli urcite zmenite nazor. A nieje dokazane ze duchovia neexistuju a ci existuju alebo nie nikto nevie .

Re: Re: hlúposť

(Adam(stretnutie), 10. 1. 2015 20:46)

Pravda ja som ten Adam ktorý napísal stretnutie a vidím ich

Re: Re: hlúposť

(asdf, 12. 1. 2015 14:56)

máš uplnu pravdu

Re: hlúposť

(eva trnkova, 12. 6. 2015 16:51)

trapka jedna nikto si tu nevimysla trapka

Pche

(Dida, 27. 12. 2015 13:03)

Hej je vobec slovo ako prtko???A pokial hej tak si to ti!!!!A ja niesom uplne blba za to ze som to tam poslala 2krat!!!!!!!!!!

CHATA

(Dida, 27. 12. 2015 12:55)

Pred pár mesiacmi sme boli na chate.Nebola moc strasidelna.Ale ked som zistila ze mam izbu s vipchaninami vlka a medveda.JOJ!(pomenovala som ich vlk Davit a medveď Lukáš).V noci ked som spala tak som sa zobudila a jedno oko som pootvorila a kukla som na vlka Davida a videla som ako sa pohol a otvoril pusu.Mala som chuť zahučať z plných síl!!Ale potom mi doplo ze zobudim bratrancov.Mimochodom tie vipchaniny som po bratrancoch pomenovala.Rano to bolo v pohode.Ale poobede ked som prisla sama do izbi som videla medveda Lukasa ako sa mu pohla laba ustupila som krok dalej ale potom sa vlkovi Davidovi tiez pohla laba,utiekla som s izbi za rodicmi.ked som im to povedala tak hovorili ze oni s vedlajsej izbi (teda z mojej)poculi zvuki ale nie moje ZVUKY ZVIERAT.Bola to chata, prepacte ale nepametam si to presne.But to bola daka Medvedia chata alebo oproti bola medvedia chata?Prepacte fakt neviem. A hlavne zorry za chyby.

CHATA

(Dida, 27. 12. 2015 12:55)

Pred pár mesiacmi sme boli na chate.Nebola moc strasidelna.Ale ked som zistila ze mam izbu s vipchaninami vlka a medveda.JOJ!(pomenovala som ich vlk Davit a medveď Lukáš).V noci ked som spala tak som sa zobudila a jedno oko som pootvorila a kukla som na vlka Davida a videla som ako sa pohol a otvoril pusu.Mala som chuť zahučať z plných síl!!Ale potom mi doplo ze zobudim bratrancov.Mimochodom tie vipchaniny som po bratrancoch pomenovala.Rano to bolo v pohode.Ale poobede ked som prisla sama do izbi som videla medveda Lukasa ako sa mu pohla laba ustupila som krok dalej ale potom sa vlkovi Davidovi tiez pohla laba,utiekla som s izbi za rodicmi.ked som im to povedala tak hovorili ze oni s vedlajsej izbi (teda z mojej)poculi zvuki ale nie moje ZVUKY ZVIERAT.Bola to chata, prepacte ale nepametam si to presne.But to bola daka Medvedia chata alebo oproti bola medvedia chata?Prepacte fakt neviem. A hlavne zorry za chyby.

VLKODLAK

(Daniel, 28. 11. 2015 9:48)

Raz z kamarátom sme boli na drevenej chate.strašne sme sa báli lebo
sme videli tabličku kde bol vlkodlak.Samozrejme sme mysleli, že je to
hovadina.Potom sme si išli ľahnúť do postele.Ale o polnoci sme počuli
zavíjanie.Potom sme sa išli pozrieť von nič tam nebolo tak sme išli
spať.Potom už sme nič nepočuli.Na druhý den sme sa išli pozrieť
do lesa.Nič tam nebolo, cestou naspeť sme videli jaskyňu.Bol tam
rozpitvaný človek.Potom sme sa začali báť.Ten človek bol doškrabaný.
Potom sme zistili že je to vlkodlak.Išli sme na chatu a o polnoci sme
zase počuli zavíjanie.Išli sme do lesa a tam bol veľký vlkodlak
ktorí mal veľkú a krvavú pauľu a bežali sme za rodičmi.Od teraz nejdem
na žiadnu drevenú chatu.

Počítač

(Lara, 24. 10. 2015 11:14)

Vždy sa v noci zobudim na to ze sa náš počitač zapne . S mamou sme sa prestahovaly do tohto bytu a susedy sme sa pytali ze či tu niekdo zomrel a ona povedala ze na tejto chodbe sa udiala vražda .


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »