Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

porcelanová babika

(alexa garaiova, 17. 9. 2015 14:05)

moja kamoška Ema mala babiku a kazdu noc pocula toto porcelanova babika porcelanova babika na schodoch a nakoniec poveda la tvoji rodicia su mrťtvi a rano sa pozrela a bolo po nich

Re: porcelanová babika

(sima, 18. 10. 2015 13:21)

To je veľmi, ale veľmi známy horror si myslím... Bože deti si fakt musíte vymýšlať??

hádky

(MagicMike, 25. 9. 2015 21:14)

Prestaňte sa hádať. Choďte niekde inde, my tu chceme príbehy a nie hádky dákých detí.

Re: hádky

(goginkooo, 25. 9. 2015 21:29)

Ty sa nestaran mi sa nehadame

Sobota

(šušeň, 26. 9. 2015 19:40)

V sobotu som vyvolavala k.m. vecer presne podla zadania a rano som sa zobudila v nemocnici a mamina mi povedala ze som mala podrezane zili... Odvtedy sa mi deju cudne veci..pls poradte

Re: hádky

(goginkooo, 25. 9. 2015 21:30)

Ty sa nestaran mi sa nehadame

...

(Natalka Grezpova, 25. 9. 2015 21:01)

No boze no a
? To nic neni

Re: ...

(Geruša , 25. 9. 2015 21:03)

Nevieš čo sa stalo potom tak radšej nekomentuj

Re: Re: ...

(goginkooo, 25. 9. 2015 21:06)

TAk to sem napis ty mudra

Re: Re: Re: ...

(Geruša , 25. 9. 2015 21:12)

Radšej nie aby si sa nepokakal

...

(Geruša , 25. 9. 2015 20:56)

Keď som išla domov počula som Danaaa. Danaaa (niekto na mňa kričal) a tak som sa otocila ale nikto nikde nebolo tak som bežala domov. Potom som V noci počula kroky..... Prosím pomôžte. Stále sa mi dejú takéto veci a už neviem čo mám robiť (mám 13 rokov)

waw

(natalka, 25. 9. 2015 20:46)

No videla som ducha bol taky priesvitny a povedal ajoj co mam robit ??? Geruska pomoc

Re: waw

(Geruša , 25. 9. 2015 20:54)

Tak si ho videla. Máš problém?

duch

(Geruša , 25. 9. 2015 20:52)

Keď som išla domov počula som Danaaa. Danaaa (niekto na mňa kričal) a tak som sa otocila ale nikto nikde nebolo tak som bežala domov. Potom som V noci počula kroky....

Re: duch

(Geruša , 25. 9. 2015 20:53)

*nebol*

huahua

(Geruša , 25. 9. 2015 20:43)

Horror

duch

(Geruša , 25. 9. 2015 20:40)

Videla som ducha. Bola taký ako duch a bol to duch.
Dobrý príbeh , že ?

Večer

(Geruša , 31. 8. 2015 16:46)

Pred pár dňami sme s kamoškou boli pri detskom ihrisku, bolo tak 9 hodín večer a zrazu zašuchotali kríky a videli sme ako popred nás prešla čierna postava... Išla smerom na ihrisko a zrazu sa jemne rozhojdala hojdačka. Rýchlo sme išli domov a kamoškin pes sa počas cesty domov stále zastavoval a štekal do prázdna. Myslíte že ten pes videl ducha?

Večer

(Geruša , 31. 8. 2015 16:46)

Pred pár dňami sme s kamoškou boli pri detskom ihrisku, bolo tak 9 hodín večer a zrazu zašuchotali kríky a videli sme ako popred nás prešla čierna postava... Išla smerom na ihrisko a zrazu sa jemne rozhojdala hojdačka. Rýchlo sme išli domov a kamoškin pes sa počas cesty domov stále zastavoval a štekal do prázdna. Myslíte že ten pes videl ducha?

v noci..........,-:)

(štetka, 21. 2. 2014 19:14)

Tento pribeh sa stal mojej kamarátke....,.,
Raz ostala zo svojmi.......
Bali ste sa hlupaci ha ha ha debili


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »