Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Sliepka vymislene

(Lujza, 22. 1. 2014 15:24)

No jasné... keby si mal 25, vedel by si písať!

Re: Sliepka vymislene

(sisi, 2. 2. 2014 14:37)

nauč sa pravopis, a pochybujem ze 25 ročný by sa bál...

velmy strašne

(Sara, 1. 2. 2014 12:15)

velmy strašne čo sa mi stalo je to že ciťim prd :D

Re: velmy strašne

(hriesnik, 1. 2. 2014 12:16)

oooooooooooooo hhhhhhhhhaaaaaaaaaaa

strašidelne dievča

(monika zuzka , 1. 2. 2014 12:11)

Raz bol jeden dom a ta sa nasťahovala velmy mila rodina.A mali chlapca volal sa Tono ,mál 14 rokov . Po roku sa jeho mami narodilo dievčatko.Po čase mala 7 rokov. Volala sa Sara.A to dievča išla z bratom do lesa zbierať jahody.Ako tak išli Sara potrebovala is na zachod no tak ju jej brat pusťil.A on zbieral dalej.No Sara našla taku kadibutku no tak tam išla lebo už velmy potrebovala.A ako vyšla vonku išla k svojmu bratovi. A čo vidí brat tam neni . Išiel už domov a na nu zabudol.No Sara bludila lesom a až potom našla taku chalupku no tak išla tam.Ako tam prišla videla zvlašnu ťetu čo sa vznaša hore.zlakla sa jej ale žila už znou. Jej rodina ju hladala ale nenašla ju ,no tak nanu už zabudli . Sara žila s tou ťeťou a ta ťeta ju zabila a bola taka aka je ona aj ona sa vznašala.No po 3 rokoch.Sara prišla do svojho domu a videla aký su šťasný.A potom sa im ona ukazala.Oni sa zlakli že kto to je .No vihnali ju z domu.A ona dostala nervi Sara.a zabila svoju rodinu. A sa stala vražedkyna . je to výmisel ale dobrý :D

palicka

(veva, 30. 1. 2014 16:23)

Oproti nam byval v drvenici jeden stary dedko chodil pomocou palicky. Raz v noci mu zacal horiet dom. Niekto zavolal hasicov a jeho palicku videli samu ist.

Cudne pismo

(Nika, 26. 1. 2014 15:28)

Toto sa stalo naozaj.Vten den bola strasna burka. S mojou naj kamoskou este ked sme boli mensie some boli v druzine. A my sme sa nudili tak sme isli na wc, a rozpravali sme sa a zrazu tam prisla ucitelka tak sme sa skryli a mne sa zrazu zacali otvarat dvere na wc tak som sa cudovala. A ked odisla ucka tak som jej to povedal. A zrazu nieco videla krvavim nieco napisane na stene, a povedala mi ci to nevidis nieco napisane, a ja ze co ?? Nic to nevidim, nezda sa ti to ? Ona ze nie prisaham. Tak sme odisli rychlo odisli. A potom som sa pytala co tam bolo napisane, ze pomstim sa. Potom som sa spytala ze preco to vidis len ty a ja to nevidim. Povedala mi na to ze to je dobra otazka, tak sme sa vratili na wc, a spytala sa ze preco to vidi len ona a ja nie. A zevraj preto ze nosi od malicka okuliare, myslela som si ze je to blbost ale potom ma napadlo ze si dam jej okuliare a pozrem sa, videla som tam napisane nieco krvou napisane, ale kedze mala silne okuliare tak som to moc dobre nevidela. A na tento den vobec nezabudnem, a ked idem vzdy na to wc tak mi vrzgaju dvere!!!!!

Divne zvuky

(Nika, 26. 1. 2014 14:55)

Jedne ho dna som so sestou,strykom,tetou a maminou. Isli prejst do lesa.(byvame blizko lesa). A ja som isla trochu pozadu lebo som nieco pocula. Pocula som divne zvuky. Potom to prestalo, tak som si myslela ze sa mo to zdalo. Ale potom som to zase pocula, tak som sa vsetkych spytala ci to nepocuju, povedali ze nie tak som sa na to vykaslala. Ale potom som tam videla dom, uz taky zniceny, a videla som tam niakych duchov. Tak ked sme prisly domov som si vyhladala ten dom podla ulici, a zistila som ze tam bol niaky muz ktory vrazdil. A ty duchovia co tam boli sa chceli len pomstit.

ježibaba

(olívia, 24. 1. 2014 19:20)

ked som mala 5 rokov sa mi zdalo že padám pod moju valendu(postel) tá sa zatvorila a ja som sa tam dusila, na to som sa aj zobudila a zrazu som videla obrasy ježibaby boli čierne a v okne . Robyla som sa že spím a potom ked som si mysllela že je to preč som sa zabudila a utekala za rodičmi .

Desivý tábor

(Lujza, 22. 1. 2014 15:21)

V roku 2013 som bola v lete na 2 týždne v tábore Enwia. Bol to český tábor. V noci sme niekedy mali strašidelnú bojovku a to nás vlastne zobudili vedúci o 2 ráno a mali sme prekonař desivé úlohy v tmavom lese. Po bojovke sme sa s kamoškami išli uložiť do postele. V izbe nás bolo šesť, a bola tam aj jedna veľká skriňa. mala som 13 rokov. K nám prišli aj 17- ročný chalani aby sme sa nejako pobavili ich poviedkami ako je ich kamoš námesačný. Oni si zatiaľ sadli na postele a rozprávali. Moja sesternica však skríkla. HOLKY!!! KLUCI!!! Ta skřín se otvíra!!! my sme jej však neverili. Po chvíli- HOLKY!, bez prdele ta sřín se fakticky OTVÍRÁ!!! Tak tam išla moja kamoška Týna a zatlačila na dvere skrine. Ale niečo jej tlačilo z druhej strany. Skrina sa rozrazila a tam sme videli obrovské, a predsa len zamračené oči-červené!!! Do izby vsúpila bytost v čiernom rúchu. Od strachu sme skoro všetci vyskočili z okna- ja som sa však odvážija a strhla som tomu kapucu. Zrazu sa všetko ukludnilo. Tak sme radsej zaspali-a chalani zostali sediet na zemi v našej izbe- veď čo keby sa zase niečo stalo? Ráno sme sa dozvedeli, že na našom mieste kde sme mali postavený bungalov-domček, kedysi vraždil krvilačný maniak! Od vtedy na ten tábor nikdy nepůjdem!

Umučená

(Sára, 6. 3. 2013 21:18)

Stalo sa to 5.7.2012. Večer som išla odprevadit moju naj kamošku Sašu domov.Už sme boli na odchode,ked sme v nedalekom lesíku začuli čudné zvuky.Bývam totiž v malom domčeku nedaleko lesa.Bola už tma a my sme pomaly kráčali dalej.Zrazu sme pred sebou uvideli osobu,ktorá bola celá biela,až na hrozivo krvavo-červené oči.Strašne sme sa zlakli a utekali sme naspet k nam domov.Ani náhodou sa nám už nechcelo íst von a tak moja mamina zavolala jej mame a dohodli sa,že Saška u nás môže prespat.Od mojich rodičov sme sa potom dozvedali,že na tom mieste kedysi stal hrad v ktorom bola mučiaren.Ked sme sa poobede vybrali do knižnice našli sme si kroniku našej obce a zistili sme že je to všetko pravda.Bolo tam umučených 1549 ludí a pravde podobne táto žena zo včerajška tiež.

Re: Umučená

(M, 18. 1. 2014 13:15)

Je to strašidelné ak sa ti to stalo

Zvonenie

(Alexandra, 16. 1. 2014 20:42)

Raz keď som hrala hru a uložila som ju tak niekto zazvonil. Tak som sa išla pozrieť kto zvoní. Ale nikto tam nebol. Potom keď som prišla zpäť za notebook tak ta hra bola vypnuta a keď som ju zase zapla tak tam ta uložena hra nebola. Myslela som si že mi ta hra spadla čo sa mi často stáva a uloženie hry mi tam zostane. Ale nie. Ja som pri tom natáčala tak som potom zastavila natáčanie že si ho pozriem. Ale zase niekto zazvonil tak som tam zase išla. A zase tam nikto nebol. Keď som zasa prišla za notebook tak to video tam nebolo ... ani v koši. Tak sa mi to zdalo divne že v byte neiesom sama keď roďičia boli preč. Tak som vypla notebook a bala som sa ho už zapnuť.

Zvonenie

(Alexandra, 16. 1. 2014 20:42)

Raz keď som hrala hru a uložila som ju tak niekto zazvonil. Tak som sa išla pozrieť kto zvoní. Ale nikto tam nebol. Potom keď som prišla zpäť za notebook tak ta hra bola vypnuta a keď som ju zase zapla tak tam ta uložena hra nebola. Myslela som si že mi ta hra spadla čo sa mi často stáva a uloženie hry mi tam zostane. Ale nie. Ja som pri tom natáčala tak som potom zastavila natáčanie že si ho pozriem. Ale zase niekto zazvonil tak som tam zase išla. A zase tam nikto nebol. Keď som zasa prišla za notebook tak to video tam nebolo ... ani v koši. Tak sa mi to zdalo divne že v byte neiesom sama keď roďičia boli preč. Tak som vypla notebook a bala som sa ho už zapnuť.

Den v skole

(henry, 10. 1. 2014 19:46)

Bolo obicajne rano . Vstal som z postele a isiel som si umit zubi . Potom som , isiel zjest ranajky . Na pleci som zacitil mraz . Povedal som si ze to bude iba zdanie ale isiel som do skoli a zase som nieco citil na pleci . Prisiel som do skoli a po prvej hodine bola prestavka ... a na tuto prestavku nikdy v zivote nezabudnem . Isiel som na zachod a pocul som dedsky plac ale ako od prvaka a ja som bol uz na druhom stupni a co by robil prvak na nasom zachode ... som si hovoril tak som sa na to isiel pozriet ale nikto tam nebol priznam sa zacal som sa bat ale hovoril som si ze si musim zachovat chladnu hlavu a cestou domov som isiel okolo novinoveho stanku a tam v novinach bolo napisane ze jeden prvak zomrel v kriku a placi utital ho otec neveril som tomu ale doma som bol sam a zrazu som ten plac pocul zas . A islo to z dedskej izby a tam to bolo na papieri bolo cervenim napisane pomsti ma !!! Verte neverte ja si ten den pametam presne .

Re: Den v skole

(Alex Volak, 16. 1. 2014 16:02)

mne sa to stalo tiež a od vtedy nemožem spat.

Pes

(Patrik, 3. 1. 2014 22:07)

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Jedneho dna usiel z veznice vrah ktory sa potuloval prave pri tomto lese . V tu noc sa dievcatko balo tak dalo znova ruku pod postel a pes ju oblizal a zaspala. Neskoro v noci sa zobudila a zlakla sa tak zase dala ruku pod postel a pes ju oblizal . Na druhy den rano nasla v kupelni podrezaneho psa a krvou na zrkadle napisane “Aj ludia vedia lizat ruky “

Chlapec + st. dom sa rovná pohroma

(Saske Učiha , 2. 1. 2014 13:15)

Tento príbeh sa vôbec nestal! Ja sa volám Džony! Ja a moja partia sme
boli vonku a na dvore bol st. dom. S kamošom Peťom sme sa stavili kto
vydrží byť dlchšie na dvore dostane 4,99 eur. Peťo vydržal 6 min. Ja som
vošiel na dvor a okamžite ma niečo vtiahlo dnu do domu!,, Pomoooc!!!!!!!
Kričal som! O rok na to ma hľadali na našli obesené telo!

Strýko bez hlavy a jeho srnka

(vikulka siminka, 30. 12. 2013 16:11)

Bola som raz celou skolou v skole v prirode,bolisme na izbe a rozpravali sme sa.bolonas tam 6 dve sme sa rozpravali medzi sebou a ta tretia kamoska nas nastrasila a my sme to isli povedat ucke ze nas strasi no jak sme prisli von lietali tam netopiere.A chalani boli na balkone a ja som hovorila ze chalani to co tam je to cierne.Oni dosli von a ich to zacalo nahanat mi sme sa zlakli a kricali sme potom to zacalo nahanat aj nas.bol to muž bez hlavy a mal pri sebe srnku.ta sice za nami nebehala ale zlakli sme sa ich.potom dosli učki a zasvietili na nas a ten muz co bol vedla nas tak ten zmizol.A chcem aby zmizol uplne navzdy lebo ked nieco robim kuka sa na mna zo zadu.

strach

(dzesika, 26. 12. 2013 12:06)

raz vnoci som išla von a videla som moju sestru ako je zniakim mužom a kričala som na nu ale vobec ma nepočuvala tak som knej prišla a ona bolaa mrtva tak som začala jačat a hned som volala mame a tak ten chlam ušiel a volala som aj policiu a sanitku mama mi nechcela verit ani nikdo ini tak som začala plakat a čakat len na sanitku a na mamu....


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »