Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

wc

(lubka, 28. 4. 2014 16:28)

Raz sme isli s mojou bff na wc a zrazu so stropu vyselo telo a trcali tam ruky a zrazu bolo na stene napisane krvou 1234 cudo vali sme sa a na druhy den nam kamoska povedala ze aj jej sa to stalo....

sen

(Janči, 26. 4. 2014 22:41)

V jeden den sme s kamaratmi a kamaratkami spominali mrtvých. A mne vtedy zomrela babka pred dvoma mesiacmi ako.. A my sme ju spominali a v tedy mi vyběhli slzy bo bola moja najlepsia babka strašné moc mi pomáhala. A kamarati hovorili že bola velmi milá a stedra. Vždy každému pomohla. A potom sme racej změnili tému bo mi bolo strašné smutno. Vypravali sme sa o picovinach. O nejakej 20:30 sme šli všetci domou a vtedy sa strašné rozprsalo tak som si siel lahnut a chatovat s mojou láskou. Potom som myslel na svoju babku a slzami mi visla a nejko som zaspal a snivalo sa mi že sedím u nej v izbe na jej posteli a pláčem tam a zrazu ona za mnou pride chytí má za pleco a hovori mi "Neplac aj vy mi chybate,, a nato som sa zobudil o nakej 4ráno a strašné som sa rozplakal a zrazu som cítil že niekdo má chytil za rameno v tom momente som sa hned otočil a zasvietil mobilom a videl som len moju zhodenu bundu.

tien

(Anna , 21. 4. 2014 21:01)

Ked som mal 10 rokov prestahovali sme sa do jednej dediny. Bolo tam velmi prijemne az nato ze odvtedy ako sme sa tam pristahovali sa mi kazdu noc snival ten isty sen. Snivalo sa mi ze som sa zobudila okolo 1 rano a vysla som na balkon a vydela som tam nejaky cierny tien. Po troch mesiacoch som sa dozvedela ze sa tam zabil niaki velmi zli muz. Isla som spat. O jednej rano som sa zobudila na ten isty sen vysla som na balkon a vydela som tam cierny tien.

Strašidelný most

(Nika, 21. 4. 2014 14:48)

Bolo 13.7a moja kamoška Zuza mala u mna prespať.Nudili sme sa a tak sme sa rozhodli , že v noci pojdeme do lesa.Ked rodičia už spali ,potajme sme sa vykradli z nášho domu a išli do nedalekého lesa. Potichu sme sa chechtali ,že akú dobrú volovinu sme vymysleli . Zrazu Zuza zbadala na strome vyryté : strašidelný most tadialto.Rozosmiali sme sa ešte viac a išli tam. Boli sme v strede mostu a zrazu sme začuli kroky ( bola polnoc) a strašný krik (pomoc ja nechcem umrieť).Chvíľu bolo ticho a potom sa ozvalo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a člupnutie ako ked skáčeš do vody,chichot a zase kroky ,tentoraz beh . Začali sme jačať ako zmyslov zbavené a utiekli domov.Na druhý deň nás moji rodičia poslali na povalu po mamin denníček ,lebojej prišla kamarátka a chceli si ho čítať . Hľadať sme mali v starej krabici,kde sme našli noviny a v nich sme našli článok :Dňa 13.7 utopili v lese ženu a ľudia vraj počuli čudné zvuky, ako krik a prosenie o milosť.Mohol to byť duch? Obe sme zhíkli , že to bolo včera a Zuza odpadla .Ja som našla denník ,prebrala Zuzu a išli sme k mojej mame. Zuza k nám chodí spať stále (teda okrem júla a halloweenu) ale nesmieme ani pomyslieť na vvolávanie duchov a v noci musíme zavreť izbu a aj dom a všetky okná. A s tým súhlasím.

strasidelny klub

(klaudia sivokova, 18. 4. 2014 13:01)

Bol deň.S kamarátkami sofiou a alenkou sme išli do našeho klubu.Keď sme tam prišli sadli sme si na skalu ktorá tam bola.Po chvíli sme citili prítomnosť niekoho iného.Trochu sme sa báli.No potom sme sa rozhodli že ideme stade preč.Alenka bola na bicykli povedala nám že ide do predu.Ja a sofia sme isli pomaličky za nou.Ako sme tak isli poculi sme šuchotať kriky.Pozreli sme sa na seba.Otocili sme sa do zadu a za nami prebehla daka cudna vec bola visoka mala velmi dlhe pazure a krv okolo ust.Zacali sme pištať a utekat.Potom sme dobehli ku Alenke povedali sme jej to ale ona nam neverila.Potom sme isli snou naspeť do klubu..Ona sa poobzerala a zbadala to zacala pištak a rychlo sadala na bicykel..Mi sme bežali s piskotom za nou.Potom sme zistoli ze tam dakedy bol klastor a v tom klastore sa niekto obesil.Z klastora sa potom stala škola a v tej škole strašilo.Vela deti sa do tej skoli bálo chodit.No potom tu školu zburali..Ale tie strasidla tam stale niekde su.A od vtedi tam uz nechodime...

Sama doma

(Anonym1, 17. 4. 2014 12:09)

Moji rodičia šli na výlet so svojimi priateľmi,a mňa nechali doma samú.
Odchádzali ráno o siedmej.Bola som vonku s kamarátmi a trošku sme si vypili.Domov som prišla okolo 11 večer.Nebola som veľmi opitá,ale ani triezva.Zaliezla som do sprchy a keď som si mydlila telo,tak som počula nejaké zvláštne zvuky.Nevšímala som si to,lebo som si myslela,že sa mi to zdá.Osprchovala som sa a poutierala si svoje vlhké telo.Keď som došla dole,k televízii nechcela sa zapnúť.Šla som si teda sadnúť za počítač a ani ten nešiel.Prišlo mi to divné,tak som šla dole do pivnice skontrolovať poistky.Zbadala som na skrinke od poistiek krvou napísané ''ZOMRIEŠ!'' zľakla som sa a utekala hore.Potom som sa v noci zobudila na strašidelné zvuky.Zišla som dole na prízemie a poobzerala sa okolo seba.Nikto tu nebol.Potom som na svojom krku zacítila niečie ruky.Dusili ma.Snažila som sa mu uniknúť,no bol dosť silný.Potom som zacítila ukrutnú bolesť.Vypichol mi oko a namiesto toho normálneho mi tam vrazil sklenené oko.Keď som už bola neskutočne vyčerpaná nebránila som sa.Spadla som na zem a cítila som ako mi pomaly obrezáva prsty na rukách.Kričala som,ale nikto ma nepočul.Keď som sa zobudila,bol zo mňa duch.Pozrela som sa do zrkadla a vyzerala som inak.Nemala som ruky,ani nohy a namiesto môjho ľavého oka,som mala sklenené oko.Vyzerala som strašne.Bola som celá od krvi.Keď som sa v tom zrkadle videla celá taká zúbožená,vedela som,že budem taká chladnokrvná ako bol aj on.Neviem či to bol človek,alebo duch,ale jedno viem.Chcela som ho zničiť a zabiť!Budem taká aký bol on.Budem zabíjať ľudí okolo seba.Po pár rokoch,ho moja blúdiaca duša našla.Bol to človek.Spravila som to isté,čo aj on mne.Vypichla mu oko,odrezala nohy a prsty na rukách.Ukrutne som si užívala jeho bolesť . . . keď som videla,že už zomiera,chladnokrvne som sa usmiala a odišla.Bola som rozhodnutá.Chcem zabíjať!

nás HALOWEEN

(Filip, 27. 10. 2013 7:50)

Ras na haloween sme s kamosmi boli o 10 vecer vonku.Kamarat nam povedal ze ci by sme mohli ist na miesto de sa stala havaria na heloween.Kamarat povedalze ci by sme mohly ist sprejovat,dvaja kamarati povedali ze sa boja tak isli domov tak ja a moji dvaja kamarati sme tam isli a prve co sa nam stalo ze sme poculi divne zvuki kamarat nam povedal ze su to jelene,tak sme isli dalej a kamaratovy zacalo z nicoho nic byt zle chceli sme zavolat no tam nebol signal kamart si lahol a povedal ze nieco vidi sadli sme si ku nemu a videli sme 4 osoby ktore sa na nas pozerali kamarat sa zlakol a dostal infarkt,velmi sme sa zlakli.Potom jeden s kamaratov videl jak sa tie osoby pohybuju a idu k nam (tie osoby boly duchovia co tam havarovali) kamarat sa zobudil a povedal ze videl tu havariu ako sa to stalo kamarat povedal :jeb na havariu utekaj: utiekli sme do naseho klubu a sme zacali fajcit zo strachu potom o 11 tej v noci sme boli v meste prisli sme domov do kamarata (medzi tim mi volala babka ze de som povedal som ze us prespim u kamarata babka povedala ze dobre tak som zlozil telefon) potom o 12 v noci sme pozerali horor s frajerkami frajerkam sme povedali co sa stalo.Frajerki zavolali mamam a povedali ze us nepridu domov lebo ze sa boja tak som si snov isiel lahnut zaspala a ja som posiel kurit s ostatnimy 5 minut zacala kricat (moja frajerka) ze :pomoc pomoc: vybehol som hore a ona sa pozerala na ducha toho co havarovali vbehol som do izby a ducha som videl na vlastne oci jak sa na mna pozrel duch tak smizol.Frajerka prisla ku mne s placom ze sa zlakla jak sa ziavil splacom bola pri mne celu noc.Rano sme sa zobudili dali sme si cigaretu a sme isli domov babka mi povedala ci som bol na tom moste ja som povedal ze hej a babka na to ze tam us viac nechod vcera na haloween mala ta rodina vyrocie smrti do dnes sa bijim noci a frajerka so mnov ties. TOTo je koniec

Re: nás HALOWEEN

(Matej, 4. 4. 2014 11:31)

S tvojou gramatikou budeš mať frajerku najskôr o 10 rokov. :D Takéto deti by nemali ani vedieť čo je internet :D

Re: nás HALOWEEN

(Laura, 28. 10. 2013 18:24)

To fakt neverím

Re: nás HALOWEEN

(Gege, 31. 10. 2013 9:22)

To je fakt iba vymyslené!

Re: nás HALOWEEN

(Hehe, 10. 11. 2013 12:57)

Vymyslené

Volanie satana

(nelka a barborka, 25. 3. 2014 18:04)

boli sme v triede kamosa chitil napad zavolame satanovi tak sme volali 666 a niekto to zdvihol zlakli sme sa ale potom sme sa ukludnili a ozvalo sa hlasne dichčanie a potom sa ozvalo čOJE!!!!!!!!!! a mi sme to zložili vtom momente zazvonilo odložilisme telefon a prišla učitelka a telefon začal vibrovat potom prestalo svietit svetlo potom prišiel školnik aby opravil svetlo lenže nebola tam žiarovka.

strasidelna kazeta

(andrea korova, 25. 3. 2014 16:33)

bolo to vecer bola som samaa s kamaratkami prisli u mna prespat na den bolo nam fajne iba mna napadlo abi sme si pustili film nieaku KAZETU!!!!! mala som viac kaziet ale niaka neisla iba horor us si nepametam ako to bolo nazov pustili sme si ju a zatial nebolo nic.bala som sa lebo bol to hrozni horor.bola to cast a boli to as 5casti s prvej casti zomrela moja kamaratka ako prva z druhej ja a trietej ona a strvrtej on a on a nic a nnic haha vtip to bol iba ale naozaj sme pozerali filmm

pravda

(dominika, 24. 3. 2014 17:36)

Toto je pravda a ne je to vymyšlené je to reali

strasidelna tvar

(dominika, 24. 3. 2014 17:34)

Jedneho dna kedy vonku prsalo som sa velmi nudila tak som presedela na pc a kde už som isla spat za hodinu som zaspala o 2hod.som sa zobudila na volanie telefonu a vravel moje Meno mislela som si ze to je moj dedko isla ssom az před zrkadlo poztela osm Da do neho a viděla Seba po 5 min.osm vydělá úplné niekoho ineho začala osm kricat a utekat do postele a prikrit saa AZ po hlavu z paplonom na druhy den mi volalsi z nemocnici z mooj dedko zomrel vnoci .doteraz neviem co sa v ten nemocnici mohlo stát a kdo bol tom zrkadle!????????????? dominika

Hrozostrasi hlas z lesa

(Daniela, 13. 3. 2014 16:55)

Bola som s kamoskou kajkou v lese.Potom sme sli domov.Spytala som sa mami ci mozeme ist s kajou stanovat do lesa.Aona povedala ano. Tak sme si pobalili veci. Ked sa uz stmievalo tak sme si hovorili strasidelne prihody . Potom sme isly do stanu sa ulozit a spat . A potom sa to zacalo . Pocula som dakoho ako vola o pomoc . Vysla som zo stanu . Nikto tam nebol .Strasne som sa nalakala a vbehla som do stanu by som vzbudila kaju. A ona to tiez pocula. Zazipsovali sme si stan . Triasli sme sa . Potom akoby bola pri stane cierna postava ktora drzala macika. Velmi sme sa nalakali. Potom ta postava odysla . A potom sme poculi este jeden vykrik z lesa. Potom sme zaspali. Rano sme isli richlo domov.Vetko sme povedali mojej mamke. A ona nam povedala ze v tu noc zomrela nasa kamoska patka. Velmi sme sa v tedy rozplakali. A potom som pochopila ze to bola ona co bola v lese . :(

neuveritelny strach

(julieta , 13. 3. 2014 9:31)

bola tmava noc odchadzala som z kina a pocula som akoby na mna niekto volal otocila som sa ale bola hmla tak som nic nevidela. Opäť som sa otocila a pocula som moje meno, veľmi som sa bála.Zacala som behat akoby ma niekto nahanal prisla som domov bolo 00:00sla som do izbi us vsetci spali bala som sa velmi no nemohla som zaspat.kazdu minutu som pocula zvuki.Nigdi na tu noc nezabudnem .

netreba

(andrejka korova, 13. 3. 2014 9:16)

stalo sa mi to naozaj vecer som bola s kamaratkamy na vecierok . Bola som velmi opita a tak som utiekla domov . Po ceste sa mi zjavilo nieco velmi strasidelne. Myslim si ze to bola SAMARA !! bola cela krvava a nieco mi hovorila ze o sedem dni zomriem !! ale ja som utekala domov a tam som si uvedomila ze bola cela mokra vtedy som si uvedomila ze samare kvapkala voda z vlasov.Celu noc som nespala !!

>:-<

(artfo, 17. 2. 2014 13:27)

Vi co tu pisete si vsetko len vimislate!
Keby sa vam naozaj ukazal duch(co neni mozne lebo duchovia sa neukazuju) tak by ste od strachu odpadli. NIC O TOM NEVIETE

Re: >:-<

(ja, 20. 2. 2014 20:20)

tak mi o tom nieco povedz


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »