Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

posadnuta diablom

(tralala :P, 1. 12. 2013 15:39)

minule som lezala na posteli a bola na fb a kamoska mi napisala ze spi s bibliov a ze sa boji a ja som sa jej spytala ze preco sa boji a ona ze mi to povie az v skole. ked som dosla do skoly prisla za mnou a ja som sa jej spytala co sa stalo ked spala s bibliov. ona mi povedala ze v stvrtok bola jej teta v kostole a z nicoho nic tam jedna baba zacala kricat muzskym hlasom a ked jej prisli pomoct tak im povedala tym muzskym hlasom ; ,,kurva chodte prec" ...neverila soam tomu tak som sa tym moc nezaoberala...za tyzden za mnou prisla dalsia kamoska s tym ze sa to naozaj stalo ze sa mam ist opytat takej jednej baby ze ona to ma aj nakamerovane.tak som teda isla uz presvedcena ze nic nakamerovane nebude mat. ta baba mi to video ukazala. strasne sa jej striasli ruky a ukazali mi este jedno video. v tom videu ta baba sa modlila a z nicoho nic zacala hovorit muzskym hlasom. ja som cela vystrasena bezala domov s takym pocitom ze ma niekto sleduje vzdy ked som sa otocila nikto tam nebol a potom uz pri moojom baraku som sa otocila a tak isla a zrazu som do niekoho naburala az som spadla na zem. pozrela som sa pred seba a bol tam moj kamos. povedal mi ze mi chce cosi ukazat. isla som s nim. doviedol ma ku akejsi chalupe. dal mi stupaka a povedal ze sa mam pozret cez okno. ked som sa pozrela pola tam ta baba a videla som ze sa jej pohybuju pery a zrazu sa pozrela na mna mala otvorene oci ale bolo videt iba bielka. zrazu za rozbehla ku oknu a ja som spadla na zem leboo kamos ma uz neudrzal. povedala som mu nech co narlychlejsie utecie a utiekli sme. od vtedy nato myslim...mozno tto pride nemozne ale keby ste to videli tak mi uverite...

Moje predstavy

(tera , 1. 12. 2013 15:10)

raz som bola so psom vonku a uplne zacalo prsat. ja som sa pozrela na oblohu a uvidela som nie daz ale krv. zlakla som sa a zacala vrieskat a ked som sa pozrela pred seba uvidela som cierny obris predomnou. bol to obris nejakeho cloveka a zacala som vrieskat este viac. okolo vtedy isli akesi baby a zacali sa smiat a potom ku mne prisli a spytali sa co sa stalo a ja som im to povedala a oni mi povedali ze neprsi krv ale normalny dazd a ze nikto iny okrem mna psa a ich tam neni. od tej chvile sa mi to sniva kazdy bozi den len vzdy tak trochu inak....

otlačky vo výťahu

(natali kandrayová, 27. 11. 2013 18:55)

raz sme z mojou kamarátkou išli na WC a zrazu sme počuli buchot vo výtahu.Velmi sme sa zlakli!Išli sme to oznámit pani učitelke a ona privolala záchranku.Dozvedeli sme sa že sa tam dusil jeden ujo.potom ho odviezla sanitka.len dúfam že je doteraz v poriadku.

Re: otlačky vo výťahu

(natali kandrayová, 27. 11. 2013 18:57)

natali žerem ta!!!!!!!!!!!!! si moja ryť

Re: Re: otlačky vo výťahu

(natali kandrayová, 27. 11. 2013 19:01)

no dovol????????????????????? ti si moj zadok spinavý od kania

Re: Re: otlačky vo výťahu

(NONO , 28. 11. 2013 18:15)

SI OHAVNA SKAREDCIA NEZ MOJA RYT

Re: Re: Re: otlačky vo výťahu

(natali kandrayová, 1. 12. 2013 8:50)

Tak toto si vyprošuješ

Re: otlačky vo výťahu

(nikola, 28. 11. 2013 18:02)

nič moc

Re: Re: otlačky vo výťahu

(natali kandrayová, 1. 12. 2013 8:49)

Ty sa pozeraj na svoje príbehy

prd

(natali kandrayová, 1. 12. 2013 8:15)

Včera som citila prd

Re: prd

(natali kandrayová, 1. 12. 2013 8:45)

Ti si taka sibnuta

pes

(momo, 27. 11. 2013 19:21)

neviem ale myslím že ked sa niekto obesí tak z neho krv netečie :D ( teda ked ho niekto obesí :P )

Strašidelný sen

(Pauli, 31. 10. 2013 11:08)

Bola noc a išla som si lahnúť. Vtedy sa mi prisnil sen a v tom sne som bola zo sestrou išla som sa pozrieť do záhrady a zrazu som som sa pozrela na strechu a skamenela som videla som tam Kery susediného psa. Akurát že to bol jej duch. Zrazu skrýkla : Paula ja ťa zožeriem. Vtedy sa sen skončil ja som sa prebrala zo sna a počkala do rána. Ked som išla von dozvedela som sa že Kery zdochla. Uvedomila som si že sa so mnou išla čudne rozlúčiť. Vždy som sa s ňou hrala. Bude mi chíbať.

Re: Strašidelný sen

(nata, 7. 11. 2013 16:07)

je superrrrň

Re: Re: Strašidelný sen

(Nika , 17. 11. 2013 14:26)

raz sa mi snival sen s mojimi kamraťmi že ich zavraždili v lese .... a na druhy deň som sa dozvedela že mi zomrela oja najlepšia kamoška Saša

Re: Re: Strašidelný sen

(PATRICIA KOYSOVA, 18. 11. 2013 16:42)

NUDA BLBOST

noc hruzy

(patricia koysova, 18. 11. 2013 16:41)

Raz keď sme sa s kamoškami rozprávali o strašidelných príbehoch, ktoré sme mali vymyslieť keď sme spolu nocovali u nás.Môj bol najstrašidelnejší všetci sa báli a potom sa naozaj stal skutočnosťou.Naháňal nás nejaký chlap so sekerou v hlave.A verte alebo nie ešte stále na nás číha, a to už zábava nie je.

boji

(alexandra, 12. 11. 2013 21:37)

ja sa velmiy bojim

Posadnutý satanom

(hrozba, 28. 7. 2013 17:56)

Ja a môj kamoš Lubo sme sa rozhodli že budeme u mňa spať.Nebolo by na tom nič zvláštne keby sa Lubo o pol noci nezobudí.Najsôr som si myslel že ide na záchod,ale keď vstal z postele začal sa divne triasť a rozplakal sa.Mrmlal si popod nos a znelo to tak ako keby sa z niekym rozpráva.Chcel som k nemu prísť ale keď už som bol pri ňom blízsko tak sa rozbehol ku schodom na konci izby.Sadol si na prví schod a už som vedel že nieje v poriadku.Povedal mi aby som prišiel k nemu.Keď už som sedel vedľa neho začal mi rozprávať:už sa to blíži už je to blízsko!Keď sa na mňa pozrel mal iba biele oko.Ukludnil sa a išiel do postele.Deň na to išli do Bratislavi za rodinou.Keď už boli na ceste začalo sa prepinať radio na strašidelnú operu.Zrazu prestala isť brzda, zasekol sa volant a na tachometri sa obiavili 666,a naburali do svetelného stĺpu.Keď si policajti pozreli video záznam z dialničnej kameri videli pri tom stĺpe hlavu kozorožca.Skúste hádať čo to znamená.

Re: Posadnutý satanom

(ja, 12. 11. 2013 21:27)

no čo to znamená


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »