Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Duch s pasienky

(P.S, 25. 4. 2015 16:48)

Ras som s kamošmi išiel na pasieku.Stavaly sme tam bunker ale potom začala poriadna búrka.Utekaly sme domov a na lesnej ceste sme videly kvapky krvy! Naplšily sme sa a spadly sme do velkej priehlbiny z ktorej sa horkotažko dalo viliest. Odrazu sme začuly divne zvuky!!! A následovne aj strašný smiech!!! Potom sme Utekaly ku kamošovmu domu a schovaly sme sa u nho doma.Ked som bol doma a ja tak mi zatelefonoval kamoš ze s okna videl za stromami stáť tmavú postavu!!!a ja som v noci videl takú istú postavu v okne!!!:O tento prýbeh sa stal na Obyciach v malej dedine

Krb

(Dian, 14. 4. 2015 15:17)

Stalo sa mi to minuleho roku v jeseny bola som sama doma bola mi zima ale ohen sa mi robit nechcelo isla som do svojej izby a lahla si pod paplon mozno o 30 min. som išla dole po vodu ako som schadzala po schodoch zarazilo ma ze v krbe su 2 dreva a ohen hori pomyslela som si ze bola doma mamka ked prisla z roboty spýtala som sa jej na to a ona že nie nebola a myslela si ze si s nej robím srandu. TENTO DEJ SA VÁŽNE STAL

Re: Krb

(Katka, 14. 4. 2015 15:22)

Ja ti verim stalo sa mi niečo podobné

Lampicka ' Hrozostrasny pribeh

(Daniel Hruby, 20. 3. 2015 16:38)

Raz som bol sam doma , bolo uz neskoro vecer . Chcel som si zopakovat poznamky z vlastivedy , tak som si zasvietil lampicku , a zrazu sa vipla . Na druhy den som sa v skole dozvedel , ze bol vypadok elektriny

mačka je upir

(michal, 28. 11. 2013 20:33)

raz ma mama poslala do obchodu.ale bola tma,ked tu zrazu ku mne pribehla akasika mačka strasne som sa zlakol,lebo ta mačka mala tri oči a bolý červene ako krv.potom my povedali že ta mačka je upír.najskôr som sa dival po autach,a ked som videl že my mačka pije krv. michal.

Re: mačka je upir

(natali kandrayová, 1. 12. 2013 8:55)

Ti nevieš ani písať a mimochodom to nemôže byť pravda pretože upíri neekzistujú a mačky majú len dve oči a nie tri!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: mačka je upir

(James Silver, 10. 11. 2014 18:40)

Si si istá?fakt neexistujú?

Re: Re: Re: mačka je upir

(natalia kandrayova, 15. 11. 2014 13:24)

ano som si na sto percent ista. kto by veril na upíra

Re: Re: Re: Re: mačka je upir

(EMKA A NATALKA, 15. 11. 2014 14:15)

TI NEJ SI BABATKS LESO SY JA

Re: Re: mačka je upir

(NINA, 18. 11. 2014 13:13)

Nie si normalna

Re: Re: mačka je upir

(MEL, 14. 2. 2015 9:00)

TO JE TRÁPNE !!!!!!!! UPÍRY NEXISTUJÚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A MAČKA ABY CICAILA KRV TRAPNÉ!!!!!!!

Re: Re: mačka je upir

(NatušQa Mucq, 21. 2. 2015 8:46)

natali kandrayova hlavne , že ty vieš písať ''Neekzistujú'' =D

Re: mačka je upir

(EMKA A NATALKA, 15. 11. 2014 14:13)

SI HLUPI VERIZ MASKOVITOMUPIROM EMKA MA MASKU A NENY UPYR. HAGAHAGA VI STE BABATKS

Re: mačka je upir

(Nikola, 5. 1. 2015 8:22)

Vymyslene

Re: mačka je upir

(šibe ťy mačka nemože piť krv a nemože byt upira ani mať3oči!!!!!!, 5. 3. 2015 20:28)

Kravava mery

(simona, 5. 3. 2015 19:50)

Bola som raz u sestri a ja som bola pred zrkadlom a som povedala krvava mery krvava mery a o pat minut sa zjavila a do teraz sa bojim.

Hra na schovávačku

(Kamila a Lenka, 27. 2. 2015 20:15)

Ja kamaráti sme sa veľmi nudili tak sme vymysleli hru na schovávačku. Dohodli sme sa že pôjdeme chlapec a dievča vo dvojici, ja som išla z naj kamarátom a kamarátku lebo sme boli málo. Išli sme sa skryť na cintorín, kamarát začul divné zvuky ako keby niekto plakal mysleli sme si že si z nás robia srandu a že nás chcú vystrašiť ale potom som videla ako keby malý chlapec utekal ku mne zľakla som sa a pritisla ku kamarátovi pýtal sa ma čo mi je a kamarátka sa začala triasť a potom ma začala byť kamarát ju odťahoval a ona my povedala že zomriem začala som veľmi plakať a utekala som preč a pozrela som sa na kamarátku a videla som ako ju ten chlapec drží od strachu som odpadla a ďalej si nič nepamätám.

Tmava Noc :(

(Lenka Gunarova Valentina Vanova, 3. 3. 2015 16:41)

Raz v noci sa nam stalo že sme začuli zvuky v kuchini počuli sme ako keby ,vikrikovalo male dieta a potom ako keby niekto spadol z višky dieta a od tedi mavame zli pocit. 3.3.2015

Škola v prirode

(Adriana, 28. 2. 2015 10:59)

Mám príbeh ktorí mnou otriasol :( od v tedy verím na paranormalme aktivity... Mala som 12. Išli sme zo školou na táborák do Bytče či de to v Žiline. Ja a kamošky sme si mysleli že to bude nijaký pekný luxusný pobyt. Keď sme tam konečne prišli. Bolo to dosť čudné a strašidelné miesto. Budova vyzerala akoby sa každú chvíľu mala rozpadnúť. Nemala som s toho miesta dobrí pocit no kamoška hovorila že je to blbosť. Záhrada bola zarastená. Vedľa toho "Hotela" bola zrúcanina vyzerala podobne ako hotel. Keď som prišla na izbu mala som divný pocit. Izba bola predelená stenou a na druhú stranu viedli dvere. Ja a moje 2 kamošky sme šli na tú druhú stranu. Vybalila som si kufre. Po 3 dňoch pobytu to bolo čo raz horšie a horšie. Kamarátky somnou v izbe sa sťažovali na bolesti a migrénu. Myslela som si že je im zle kôli tomu že málo pijú alebo niečo také. Jednej noci mi kamoška z druhej strany mi navrhla či jej nejdem pomôcť vyvolávať duchov. Nesúhlasila som moc som mala strach lebo okolo mňa sa v minulosti udialo veľa. Neviem síce či vyvolávala duchou ale tej noci to bolo čudné. Naša malá izba sa mi zdala byť ešte menšia a pochmúrnejšia. Všetci spali. Niekto zaklopal na dvere z predelenej časti Izby. Myslela som že kamošky niečo potrebujú. Otvorila som dvere. Spali všetci spali nikto nič. Myslela som že si všetky uťahujú aby mi spravili strach pretože verím na duchov. Zavrela som dvere a ľahla som si do postele. Zavrela som oči a pokúšala sa zaspať. Nešlo to mala som pocit že ma niekto pozoruje. Keď som sa na posteli posadila. zbadala som v rohu pred mojou kamoškou nijaký tieň. Vystrašilo ma to. Zistila som že v okne žiadny predmet není čo by taký tieň vydával. Keď som sa otočila že si tieň prezriem už tam nebol. Začala som si myslieť že mi šibe. No keď som sa otočila k mojej posteli ten tieň bol nad ňou. Nebol to môj tieň nehýbal sa tak ako ja proste iba na mňa čumeli. Pretrela som si oči. No už tam nebol pokladala som sa za blázna. Ľahla som si. Otočila som sa k stene. Celú noc som počula nijaké zvuky a mala som pocit akoby sa ma niekto dotýkal. To ráno sa Polovica školy sťažovala na bolesti a na divné pocity a čudné postavy na izbách. Hovorili že niečo videli v oknách a nad posteľami. No ja som sa opýtala že či si zo mňa dievky robili v noci srandu. Žiadna z nich sa nepriznala a hovorili že či som to bola ja. no ja som to nebola. Po týždni pobytu som sa dozvedela že asi partia chalanov vyvolávala duchou z neďalekého starého cintorína z druhej svetovej. to teraz sa tam bojím chodiť bol to ten najhorší pobyt na svete. Nevymýšľam si to je to pravda. Od vtedy sa zaujímam o konšpirácie a paranormálne javy a ufo.

Duch vo dverách

(Sabina , 26. 5. 2014 13:27)

Raz večer keď som išla spať tak som sa otočila k dverám.Pozerala som sa so kuchyni,lebo boli dvere otvorené...zatvorila som oči,lebo som sa bála.Niečo mi hovorilo aby som oči otvorila a tak som otvorila oči a vo dverách niekto stál.Ja som sa veľmi bála tak som sa rýchlo otočila k stene a zaspala som.Ráno som vstala povedala som to mamine,že čo v noci stalo a mamina mi povedala,že máme dom po jednej tete ktorá zomrela... :/


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »