Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Dano

(Nunu, 22. 7. 2015 14:46)

Náhoda? Ja myslím že nie.

Re: Re: Dano

(Jasmin, 29. 8. 2015 11:33)

Náhody neexistujú

Strašidelná noc

(Anonymka, 27. 8. 2015 16:40)

S kamoškou som sa dohodla že pojdem ku nej spať. Ked som prišla jej rodičia akurát sa niekde chystali povedali že pridu neskoro v noci. My sme sa potešili povedali sme si že si pustíme neaký horor a že pojdeme potom vyvolávať duchov. Ona vybrala horor Voodoo-umenie diabla. Ked sa tam začalo už niečo diať tak ma velmi rozbolela hlava od kamošky som si pytala či nemá neaku tabletku ona sa išla pozrieť k jej rodičom do spálni. Mne o chvílku zazvonil mobil bolo to zahranične číslo zdvihla som a počula som len strašne chrčanie a v tom krik. Moc ma to nezaujímalo no tak som zložila a o chvílku mi prišla sms že mam mu pomocť. Ja som mu odpísala že ani neviem kto je a že nech neotravuje. Potom kamoška mi doniesla tabletku a išli sme do kuchyne ja som išla pri umyvadlo a oni maju kuštik od umyvadla okno, s vyhladom na zahradu. Zapozerala som sa do kuta zahrady a uvidela som tam obris postavy zavolala som kamošku a ta postava išla blišžie ku oknu my sme sa strašne zlakli. Vybehli sme do kamoškinej izby a ja som sa jej pytala či sme zamknuté a ona že nie prečo ? a ja že do riti musíme rýchlo zamknuť nevedli sme najsť jej kluče ale v poslednom okamihu ich našla a rychlo zamkla v tom začal niekto strašne lomcovať s klučkou a trieskať na dvere my sme sa velmi bali a rychlo išli sme do jej izby pozreli sme sa na hodiny bolo 1:30 asi o hodinu začal niekto zasa buchať na dvere ale už nie tak silno ja som sa išla pozrieť s nožom v ruke a otvorila som pomali dvere a vyskočila som na jej rodičov s nožom v ruke. Ked som ich uvidela rychlo som ich stiahla dnu. Pytali sa že čo sa stalo a mi sme im to povedali a oni že možno to bol duch vraha ktorý zomrel v kute ich záhrady. Ale a tú noc sme si prežili svoje ale od vtedy už u nej nespavam.

Stanovačka

(Nina, 16. 8. 2015 17:57)

Jedného dňa sme sa so spolužiakom dohodli že pôjdeme do lesa na stanovačku. Hrozne sme sa tešili pretože moja sestra ktorá má 10 rokov išla s nami a začala naša stanovačka. Ale už by som mala prejsť ku hlavnej téme. O pol noci sme sa išli prejsť do lesa hrozne som sa bála ale prekonala som to. Zrazu prebehlo niečo rýchle okolo nás. Rýchlo sme utekali do stanu ale to sme nemali pretože tam bol zombik . Rozbehli sme sa do lesa a ten zombik nás naháňal ja som sa hrozne bála môj spolužiak sa podkol ale utiekol , zrazu sme sa ocitli v stane a odteraz sa bojíme chodiť do lesa na stanovačku.

Stanovačka

(Nina, 16. 8. 2015 17:56)

Jedného dňa sme sa so spolužiakom dohodli že pôjdeme do lesa na stanovačku. Hrozne sme sa tešili pretože moja sestra ktorá má 10 rokov išla s nami a začala naša stanovačka. Ale už by som mala prejsť ku hlavnej téme. O pol noci sme sa išli prejsť do lesa hrozne som sa bála ale prekonala som to. Zrazu prebehlo niečo rýchle okolo nás. Rýchlo sme utekali do stanu ale to sme nemali pretože tam bol zombik . Rozbehli sme sa do lesa a ten zombik nás naháňal ja som sa hrozne bála môj spolužiak sa podkol ale utiekol , zrazu sme sa ocitli v stane a odteraz sa bojíme chodiť do lesa na stanovačku.

Krascianske

(Daphne Lorence, 10. 8. 2015 12:48)

Tento príbeh som vymyslela ak ho uvidíme na inej stránke alebo podobiznu pošlem na vás EMILLY XDDDDD su to pravdivé mena a vzhľad tak nekopirujte ok :je 8.3 2013 ideme na zo sestrami vlakom na oslavu Ghulliety (Džuliety) sesternice má 15 . Keď stará ubolená vráskavá strojvedúca EMILLY zahlási vchádzame do stanice KRASCIANSKE už mojim sestram nebolo všetko jedno moja prostredná sestra Lóra sa pozrela na tu staršiu Penelope staršia má 17 a prostredná 14 a pol ja 12 Lóra má kučeravé blond vlasy tesne nad ramená práve teraz má dva copy. Penelope ma hnedé dlhé vlasy až po dlane má vrkoč . A ja aaaaah vlasy mierne po predlaktie hnedé a babka mi urobila fialový melír nosom okuliare vojdeme do tunela a ked výjdeme aaaah koľajnice vedú cez les .

Re: Krascianske

(Lóra Lorence, 10. 8. 2015 12:52)

Daphné jasne sme ti s Mamou zakázali písať blbosti na stránky podobné tejto .

burka

(adamko, 7. 11. 2014 14:47)

Bolo to hrozostrašné bol som z bratom na stanovačke u našich bratrancov v jednu noc sme sa zobudily o 12:00.Zme sa zobudily preto lebo zme počuly chodit po chodbe robičia spaly.Išli zme sa pozrieť na chodbu a nikto tam nebol potom zme sa išli pozrieť do izbi našich rodičov a boli obeseny a tak zme ráno nám povebala mamka že zomreli.

Re: burka

(..., 3. 8. 2015 17:31)

Ahoj to sa naozaj stalo?

Re: Re: burka

(haraburda, 10. 8. 2015 9:41)

Asi určite nie.. Veď si to prečítaj sám ako si protirečí.. Raz boli rodičia obesení a potom mu ráno mama povedala že zomreli? :D odveci ,nemyslíš?

Strašidelná noc :(

(Denis, 28. 7. 2015 15:42)

Raz sa mojmu kamarátovi stalo niečo strašné. Raz jeho rodičia museli ísť na pohovor do práce. Bol sám doma. Zazvonil mu telefón s neznámim čislom. Zdvihol ho a počul len rapčanie. Keď chcel ísť zložiť, tak niekto zaklopal na dvere. Myslel si, že už prišli jeho rodičia. Otvoril dvere a vydel tam len vysokú postavu. Zľakol sa a zavrel dvere. Išiel spať. Ráno sa od mamky dozvedel, že sa jeho ujo odstrelil s guľovnicou. :(:(:(. Odvtedy už doma sám neostávam.

duch

(jozko, 16. 7. 2015 16:59)

bola noc isiel som spat a zrazu som pocul ako dava ruku na okno a minulu noc som pocul ako sa dotkol klávesnici na pocitaci a dalsiu noc som pocul ako niekto zapol zapalovac mal som strach :/ toto bolo podla pravda :/

to je rebel :D

(olinka, 15. 7. 2015 14:57)

tvoj pravopis je hrozný :D :D :D :D :D :D :D

Pustaňa

(Veronika, 5. 7. 2015 8:47)

Hovorí sa že uprostret malej dedinky vo velkom a opustenom dome starši. Byvala tam bosorka. Nemala ani manžela ani deti. Mi sme neverili že tam straši tak sme sa tam vybrali. Keď sme vošli do domu uprostret chodby bol mali ružový psik (plyšak ) v kuchini bola pod stolom horčica a na stole chlieb, chlieb bol mäkky. Nič sme si s toho nerobili, tak sme išli na poschodie nič tam nebolo aš na jednu skriňu v ktorej vysel pánsky kabat. Keď sme išli dole schodami posledna kamaratka čo bola ešte hore skríkla. Tak sme k nej rýchlo bežali.Keď sme sa boli pri nej povedala že ten šatnik zmizol keď sme sa pozreli po miestnosti vážne tam už nebol zľakli sme sa a utekali dole. Kamaratka zakopla a Spadla keď sme prrchadzali obyvačkou a ten plyšák z chodbi bol pri jej nohe skrikli sme a rychlo vyšli von z toho domu. Ale do teraz keď ideme okolo neho vydievame tam obris človeka, alebo toho plyšaka v okne. S kmaratkami sme sa už neodvážili tam isť. A JA TAM UŽ NEPÔJDEM !

Pustaňa

(Veronika, 5. 7. 2015 8:39)

Hovorí sa že uprostret malej dedinky vo velkom a opustenom dome starši. Byvala tam bosorka. Nemala ani manžela ani deti. Mi sme neverili že tam straši tak sme sa tam vybrali. Keď sme vošli do domu uprostret chodby bol mali ružový psik (plyšak ) v kuchini bola pod stolom horčica a na stole chlieb, chlieb bol mäkky. Nič sme si s toho nerobili, tak sme išli na poschodie nič tam nebolo aš na jednu skriňu v ktorej vysel pánsky kabat. Keď sme išli dole schodami posledna kamaratka čo bola ešte hore skríkla. Tak sme k nej rýchlo bežali.Keď sme sa boli pri nej povedala že ten šatnik zmizol keď sme sa pozreli po miestnosti vážne tam už nebol zľakli sme sa a utekali dole. Kamaratka zakopla a Spadla keď sme prrchadzali obyvačkou a ten plyšák z chodbi bol pri jej nohe skrikli sme a rychlo vyšli von z toho domu. Ale do teraz keď ideme okolo neho vydievame tam obris človeka, alebo toho plyšaka v okne. S kmaratkami sme sa už neodvážili tam isť. A JA TAM UŽ NEPÔJDEM !

Tajomná noc

(Aloevera, 30. 6. 2015 14:23)

Tento príbeh je vymyslený. Je tu len na prečítanie a pobavenie :-) Ale posledna veta je pravdivá. Naozaj!

3.8.2014 som si pozvala kamošku k nam spať. Boli sme samé doma.Išli sme na balkón pozorovať západ slnka. Okolo 23:00 sme si rozprávali strašidelné príbehy na tablete z tejto stránky. Zrazu sa mi vypol tablet a nešiel zapnúť aj keď som vedela, že mam skoro plnú baterku. Asi o 5 minut sa vypli všetky svetlá a nešli zapnúť. Myslela som si, že len vypadla elektrina, ale sama som ju nevedela zapnúť a aj tak som to mala zakázané. Zobrala som baterky a skúšala ich zapnúť. Nešli. Kamoška sa veľmi bála, lebo verila na duchov a myslela si, že to s nimi súvisí. Povedala som aby sme šli spať. Asi okolo polnoci som sa zozobudila na divný zvuk. Začínala som sa báť. Išla som sa upokojiť na balkón. Spln mesiaca osvetloval tiché ulčky našej dediny. Zrazu som zbadala postavu, ktorá sa vznášala a blížila sa ku mne. Skríkla som a skúsila zapnúť baterku. Na počudovanie išla. Tajomná postava zmizla. Rýchlo som zaliezla do postele a zaspala. Celý dej sa mi sníval úplne od začiatku ako k nám prišla kamarátka. A keď som v tom sne išla spať po strasidelnom zážitku zobudila som sa. A kamarátka tiež na rovnako. Aj jej sa snivalo to isté, že isla na balkon atď. O zážitku v noci som jej nepovedala. Od tohto dna vždy keď je spln sa mi to sníva a každý rok v tento den sa mi to aj skutocne stáva. A uplne kazdy den keď som v noci sama rano sa na mojich hodinách ukazuje 00:00 .

duch v hajzli umrncana mirta

(npm., 2. 4. 2015 15:09)

zil duch a bol v zachode

Re: duch v hajzli umrncana mirta

(prd, 28. 6. 2015 10:18)

To je od Harry Pottera
Vy ste vsetci hlupi

hovno

(marcel, 27. 6. 2015 21:21)

ras sa mi stalo ket som prespaval u kamarata tak som sa zobudil uplne zasrati a mal som hovna as medzi prstami na nohach som proste debil

ŠVP - vyvolavanie Krvavej Grófky

(Lilly, 27. 6. 2015 21:14)

Jeden posvečer sme v vyvolavali krvavú grófku.....Strašne som sa popritom bála...A keď sme sa ráno zobudili na zemi boli krvavé stopy


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »