Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krv z očí

(Martina Piatriková, 26. 11. 2014 18:33)

Ahojte volám sa Maťa raz večer u nás spala moja BFF Paťka. Čítali sme si tieto príbehy a zaujal nás ten so Satanom. Večer keď sme išli spať sme si zo srandy napísali pod vankúš červenou fixkou 666 a išli sme spať. Nevedela som zaspať a stále som počula Patin plač a keď som sa na ňu pozrela, tvrdo spala. Nechápala som tomu,na chvíľu som si zatvorila oči a zobudila som sa na jej krik. Keď som sa na ňu pozrela z očí jej tiekla krv. Išli sme s ňou k doktorovi, no nevedel čo sa mohlo tú noc stať.... Teraz je už v pohode, ale keď sa to dozvedela neverila tomu... Od vtedy sa nám každú noc nedá zaspať...

Re: Krv z očí

(adan, 28. 11. 2014 19:21)

Ahoj to sa vážne stalo

Re: Re: Krv z očí

(gg, 4. 12. 2014 20:48)

To je strasne

vipadnuta siet

(adam, 28. 11. 2014 19:47)

Stalo sa to 28.12.2014 o 19:45= prezeram si túto stranku a naraz my vipadne pripojenie

skola

(nina, 18. 11. 2014 13:11)

Raz sme boli v skole a mali sme hodinu a niekto zaklopal a sme išli otvorit dvere a nikto tam nebol pani ucitelka OTVORILA po druhi krat.
A bola tam kostra z učitela uš nikti tam sa neuči sa tam doteras lebo sa tom boja ist

MALI CHLAPEC

(timea, 16. 11. 2014 18:18)

Raz sme boli s kamaratmi vonku isli sme za hradzu a bol tam taky mur tam sme si sadli boli sme niaky 10 moja kamaratka nam zacala rospravat o svojej mame ze ket ide z roboty tak prechadza cez cintorin a raz jednu noc isla z roboty mohlo byt niak 22:00 hod a pri cintorine stal chlapec mal v ruke palicu a stov palicou kruzil okolo seba ona sa ho opitala ze co robi tak neskoro vonku no on jej neodpovedal stale tocil stou palicou ona iba stala a pozerala sa nanho lenze z nicoho nic mu povedala bud pochvaleny jezis kristus lenze ona to povedat nechcela akobi ju niekto prinutil no a jak to povedala ten chlapec zmizol
a objavil sa jej priamo pred ocami zlakla sa a utiekla cestou stretla svojho kamarata a povedala mu co sa stalo on jej povedal nech ide domov a on k nej o hodinu prisiel a povedal jej ze mala velke stastie ze takto uz zomrelo uz 5 zien ket nam to kamaratka dopovedala tak sa nam ten chlapec objavil vsetkym 10 Naraz pred ocami vsetci sme sa strasne zlakli a sme sa rozplakali ked sme sa zacali vzajomne pitat ci to videl kazdy tak povedali vsetci ze ano ked som sa opitala jednej zeny ze co to znamenalo povedala ze to bol satan

BLAPRDBLAPRD

(EMKA A NATALKA, 15. 11. 2014 14:10)

VY STE HLUPI STE HLUPI VZETZI VASNE VERYTE NA SUCHOU GDHUEJDHEIHAJUHDJSUWHHEGHS HAHAHAHAHAHAH

kuchyňa a dievčatko

(marek, 8. 11. 2014 0:52)

Byval som v Bratislave kde bola kedysi memocnica ale spravili z toho bytovku a ja som byval zrovna tam kde umrelo male dievčatko. Mali sme u mňa raz party s chalanmi a keď sme išli spať tak kamarat maťo počul v kuchyni nejake zvuky. Išli sme sa tam pozrieť a v kute bolo male dievčatko. Ihneď som sa odsťahoval.

Re: kuchyňa a dievčatko

(ema, 14. 11. 2014 14:57)

Wow O.o

Re: kuchyňa a dievčatko

(prd, 15. 11. 2014 12:52)

vážne dobré!!!!!!!!!

Ked som bola vonku s kamaratkami...

(ema, 14. 11. 2014 14:52)

Raz som bola von s kamaratkou,bolo okolo 7 hodin v noci.Byvame na dedine a niektore svetla na ulici vobec nefungovali.ked sme boli na ceste domov, zacali sme si spievat pesnicku a tlieskat si.Kracali sme si popri sebe a ja som si nahodne pozrela za sebou,bol tam jeden muz obleceny v ciernomja som nerobila z toho velku vec.Vsimla som si ze on sa viac a viac priblizoval k nam,tak sme trochu zrychlili.Zacali sme si spievat dalej a on zatlieskal,zacali sme utekat dole kopcom a sme sa skryli za jednu velku budovu.Tam sme sa zacali sialene smiat z toho ale dlho to nevydrzalo.ten muz sa zase zjavil z tmy a my sme utekali ako o zivot.Ja som si stale mystlela ze to je len nahoda ale moja kamaratka...nie moc.Vzdy ked som sa obzrela on tam bol,blizko.On kracal,my sme behali ale sme nemohli ho stratit.Sme sa rozhodli ze uz pojdeme domov,tak sme sa rozlucili a som sa pobrala.Ked som prisla domov niekto zazvonil,rodicia isli vidiet kto to je,nikto tam nebol..Neskor som isla dat psom jest, ale spravali sa cudne, jeden z nich mal krvave ucho a som mala o tom cudny pocit.... ( toto sa vazne stalo a v skole sme si robili hroznu srandu, ale stale nevieme kto to bol)

videá

(James Silver, 10. 11. 2014 18:45)

Ak chcete pozerať strašidelné videá a viete po anglicky,tak tu je na youtube channel:haunting of sunshine girl nework.
(Sry za reklamu :D)

duch

(adamko, 8. 11. 2014 17:32)

Boli sme na stanovacke u našej sesternici v jednu noc sa stalo ze prisiel duch a mal sekeru a zabil našu sesternicu .Rano sme sa dozvedely ze naša sesternica zomrela

Mama

(Karinka, 8. 11. 2014 0:59)

Boli raz u mňa dve kamartky a len tak ma napadlo že nech ideme vyvolavať duchov. Tak sme išli zapalili sme 5 sviečok a mali sme natrhane listky a na každom listočku bolo pismeno. Vyšla nam veta mama na obede. Dve kamaratky okamžite išli preč bo sa bali a išli za svojou mamou do roboty a pytaju sa jej kolegine kde je mama a ona im povedala že na obede.... doteraz si to neviem vysvetliť

Divne zvuky

(Dominik, 6. 11. 2014 13:18)

Čaute som Dominik a mam 14 rokov
Asi pred 3 rokmi som bol v tábore pri Topoľčanoch :) bol to obyčajný tábor kde sa športovalo :) animátori nám hovorili povesti že sa tu straší a neviem čo ale nejak sme tomu neverili ... No a raz to bola asi 4 noc ... Nás o 2 ráno zobudili že ideme hrať nočnú hru ... NajPrv sa mi nechcelo ale potom som išiel na koniec no a strašili nás tam všetci sme sa dosrali a keď sme prišli na chatky tak všetci chalani strašne rýchlo zaspali ani sme sa nerozprávali ... Mne sa tiež nejak podarilo zaspať ale v tom momente som sa zobudil na strašne silne chrápanie ako keby to bol nejaký 50-ročný chlap ... Všetci chalani mali tak po 11/12 rokov a neverím že by hentam niekto chrapal ... Vám sa to možno nebude zdať strašidelne ale v tom momente to bolo hrozne ...

Samara

(saska, 23. 8. 2014 20:39)

Raz som mala kamarátku menom Samara .
Jej mamina na ňu žiarlila na to že jej otec ju ma radšej .
Ked pozerala film tak ju mamina skúsila zabiť .
No na druhi deň ju zodrala k studni a utopila .
A od tej dobi sa hovori že kto ma studňu je v nebezpečenstve .
Lebo ich stiahne do studne a zabije .

Re: Samara

(Kachna, 30. 8. 2014 10:35)

Hmm pekné že kopíruješ filmy :D Kruh..

Re: Re: Samara

(Sayuri, 1. 11. 2014 16:34)

Ano, a ona ju nezabila preto. Bola psychicky narušená a skončila na psychiatrii.

Zabila ju keď Samara stála cez deň pri studni a spievala si pesničku "Round we Go" A ona ju udusila sáčkom (nie uplne udusila) a hodila do studne. A ona nezabíja tak, že niekoho kto má studňu tam stiahne ale cez jednu (dodnes nevediac ako) vytvorenú video kazetu.

Pokial nemáš normálny príbeh, tak si nezmysli a kópie nechap pre seba. Ďakujem. Sorry za spam.

Re: Re: Re: Samara

(Sayuri, 1. 11. 2014 16:36)

***Nechaj pre seba*** (opravujem chybyčku :D)

Vianočné klopanie

(Jala, 8. 4. 2014 18:39)

Každé 4-roky na vianoce vždy keď večeriame niekto zaklope dole na dvere.Celá rodina zbehne dolu a nikto tam nie je.Nikto nevie kto klope.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »