Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(Steli, 25. 11. 2012 16:40)

Bola raz jedna rodina a ich dcera bola velmi chora.A zomrela.Otec ju pochoval . Na ruku jej zaviazal lano. A na koniec priaviazal zvon aby vedel ze je v poriadku.Raz v noci sa zobudil na zvonienie. A ked otvoril truhlu, tak
ju tam nasiel tak mala bielu tvar. A nemala nehti.A bola od krvi. Vstala z hrobu tak ho zabila.A nikto nevie ako.Ato je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(bexi, 22. 12. 2013 19:49)

neverim blbos a ako si sa ti stvorila tiez si bola bez nechtou krvou na tvari velke hovno

Re: AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(Lenča, 22. 12. 2013 19:53)

to fakt neverim je to ujety , ako ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(sara, 14. 2. 2013 19:44)

neverim

Re: Re: AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(zsigova, 30. 10. 2013 15:35)

Podla mna je to pravda

Re: AKO SA STVORILA KRVAVA MARRY

(Gege, 31. 10. 2013 9:20)

Pravdu máš iba z polovice. Zabudla si povedať, že ešte za života sa kúpala v krvi. Vtedy dostala aj tú prezývku - Krvavá Marry. Potom zomrela a na ruku jej dali lano a z druhého konca ho zaviazali na zvonček (umieračik). Zvonec zazvonil, otec otvoril rakvu a nikto tam nebol! A na veku boli jej nechty. A odvtedy straší. Takto to bolo. (Videl som to v jednom seriály, ktorý bol natočený podľa skutočnej udalosti.)

čudný podvečer

(Lenča, 31. 10. 2013 13:37)

Raz sa mi stalo. Bol jesenný podvečer sedela som v obývačke a pozerala som telku. Mama bola primne lebo vysávala.Zrazu sa telka akokeby stmavila a hlas sa stíšil na 10 percent. mama si toho nevšímala, vlastne to ani nebolo počut cez ten vysávač. Lenže zrazu sa aj vysávač stíšil .Mama sa ho pokúšala znovu zapnút lenže nešloto.potom sa stmavili aj svetla takže ostala v celom byte tma. pozrela som sa von oknom či náhodou neni výpadok prúdu ale nebol. lenže som sa pozrela na panelák oproti a presne na desiatom poschodí a na novozámockej ulici číslo desat sa tiež nesvietilo. bolo mi to čudné tak som radšej išla spat. mama ma o asi pol druhej rano zobudila že mi zvonil telefon z tel.číslom 10101010101010101010 to mi už bolo velmi čudne a aj som sa trošku bála, radšej som išla spat k mame. na druhý den už všetko išlo normálne. včera to bolo naozaj podivné

Re: čudný podvečer

(kika, 22. 12. 2013 19:49)

pekne

videl som....

(čo je vám do toho, 12. 12. 2013 16:13)

videl som jason vorheesa z hororu piatok 13. a to je zajtra tak urcite ho uvidim zase!!!!

Re: videl som....

(bexi, 22. 12. 2013 19:45)

hovno

uz sa bojim

(bexi, 22. 12. 2013 19:16)

bojim sa ze na vianoce nedostanem nič to je ale strasidelneee hoooo huuuuuu baaaaaaaaaaaaa

Divný ľudia

(Erika, 18. 12. 2013 16:16)

Ahoj , tento príbeh sa mi deje stále je to pravda . Asi pred 2 rokmi sme vyvolávali duchov nič sa nedialo a zdalo sa nám to smiešne tak som povedala "nič , iadny duchovia neexistujú je to hovadina!" oni boli ticho bolo 12 júla a bolo leto minulí rok sa mi tento deň stal veľmi divný bola som s kamarátkami vonku prišla som nejak o 9 hodine ked som otvorila dvere na byte započula som strašne húkanie chytila som si ruky a pozrela som sa tam s kadial zvuk išiel uvidela som malé dievča plakať na zemi. "je ti niečo?" povedala som otočila sa a šaty mala krvavé "čo ti je?" hodila po mne macka a zmizla normálne sa vyparila aj ten macko tento rok 12 júla sa mi stalo niečo podobné bola som s kamarátmi na kofole a uvidela som pri soche stáť muža v čiernom do tváre som mu poriadne nevidela dlho som sa na neho pozerala kamoši sa tam pozreli a jeden sa opýtal "čo tam vidíš?" "vy ho nevidíte?" spýtala som sa no zrak som neotočila "koho?" "toho..." ukázal prstom na pery a potom si palcom prešiel po krku. zmizol začínam mať pocit že to má niečo s tou mojou vetou

Mačka

(Daníčková Nada , 14. 12. 2013 17:40)

Sama som toto nezažila, ale povedala nám to rodinná priateľka. Poznali sme dve sestry, mohli mať tak 60 rokov. Mali strašne rady mačky, priam by sa to mohlo nazvať posadnutosť. Raz nám jedna rodinná priateľka oznámila, že staršia zo sestier zomrela. Keďže ja s mamou neznášame pohreby išla iba spomínaná priateľka a povedala, že sa stalo niečo divné. Všetci boli v dome smútku, keď dnu vbehla mačka a nemohli ju dostať von. Neskôr keď ju už pochovávali mačka išla za nimi a sadla si na okraj jamy. Ešte hodinu tam sedela, pozerala nadol a mraučala.
Bol to len milujúci domáci miláčik, alebo nebodaj Sestra?

strasidlo na zamku

(torbo, 14. 12. 2013 9:03)

bubububububububub.................toto sne s patkom poculi v noci na zamku

Chlapcek

(olka, 25. 11. 2012 16:08)

Zil raz jeden 5 rocny chlapcek so svojou 12 rocnou sestrou. Ta sestra fajcila,pila... Aj svojmu bratovi miesala do mlieka drogy. Raz ho nahanala so sekerou. On sa plazil za nou. Potom ju potkol a napichla sa na sekeru.

strašidelný duchovia

(natali a emka, 3. 12. 2013 19:01)

Raz Emka a ja sme išli za dom. Potom Emka videla niakeho divného uja. Mal hnedé nohavice a modré tričko. Potom keď sme išli pred dom ja som
videla niaky čierni tien pri pivnici. Dialší deň Emkin brat a ja a Emka sme
išli na trampolínu. Keď sme skákali a pozreli sme sa pod trampolínu bola tam 1 malá loptička. Skákali sme ďalej. Potom sme sa zase pozreli boli tam 2 lopti. Bolo nám to divné. Toto sa nám naozaj stalo. Prosííím verte nám!!!!!!!!!!!!

tam 1maličká loptička. Skákali sme ďalej. Pozreli sme sa pod trampo

Re: strašidelný duchovia

(janka, 7. 12. 2013 19:27)

si Natalia Nevedelova, 5 b

PRIšERNA NOC

(NINIok, 28. 11. 2013 18:12)

raz v noci som bola vonku ked som na ceste našla uja.ležal tam a nehibal sa.otočila som sa na 5 sekund ale ked som sa naspet otocila už tam nebol. HRUZA

Re: PRIšERNA NOC

(natali kandrayová, 2. 12. 2013 15:54)

Toto čo ťa napadlo keď bol on mŕtvy tak nemohol ísť preč ti si taký divný

Tieň

(Diana, 1. 12. 2013 17:54)

Bolo to cez letné prazdniny.Pomali som zaspavala a zrazu som počula kľučku na dverách akokeby sa chceli otvoriť ale neotvorili sa. Bála som tak som išla pod paplon. Bolo mi tam veľmi teplo tak som sa odokryla. Do izby mi svietilo svetlo mesiaca a tak sa mi na stenu odrážalo okno. Stale mi niečo hovorilo aby som sa tam pozerala. Tak som sa tam pozerala a zrazu som tam videla prebehnúť tieň. Na druhy deň som to hovorila mojej susede a ona mi povedala že ešte predtim ako sme sa tam nastahovali tak tam bývalá jedna rodina. A že svojho syna tam utyrali k smrti. A potvrdili mi to aj ďalší dvaja susedia. A odvtedy na ten odraz okna nikdy nepozerám.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »