Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

bez WIFI

(inkognito SK , 25. 6. 2015 11:11)

chlapec išiel spať k starkej ktorá nemala wifi aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!:3

Muž

(mima, 17. 6. 2015 10:51)

Bolo to už velmi velmi davno.23-ročne dievča stražilo svoju 12-ročnu sestru bola burka.Staršie dievča sa pozeralo z okna.A zrazu videlo muža zo sekerou ako sa k nej približuje otočila sa a ten muž bol za nou a zabil ju.Ukazalo sa že ten muž bol cely čas vo vnutri a to dievča videlo odraz toho muža v okne.A tu mladšiu sestru zavraždil tiež.

MŔTVY S NAMI

(Strapadlo 666, 23. 6. 2015 15:15)

Je to už starý príbeh,no rozhodla som sa,že sa oň s vami podelím. Stalo sa to 6.6.2006- v diabolský dátum. Dostali sme bláznivý nápad,že pôjdeme s kamarátmi na chatu. Jednej kamarátke sa to nezdalo a preto si pre istotu dala vyveštiť svojej mame - amatérskej veštici. Mama jej nechcela povedať,čo jej vyšlo v kartách, ale na catu jej rázne zakázala ísť.Ona však nemala problém vyskočiť večer z okna,nasadnúť do auta a ísť s nami na chatu. Keď sme prišli na chatu,grilovali sme a čo-to sme i popili. Kamarátke bolo treba ísť na záchod,ale keďže nechcela ísť na " latrínu",odbehla neďaleko chaty. O chvíľu sme počuli dlhý a prenikavý krik. Okamžite sme sa rozbehli za ňou.Bola k smrti vystrašená a jednu nohu mala zaborenú až po stehno v zemi.Vtedy sme si uvedomili, že sa nachádzame na žifovskom cintoríne a že kamarátka sa prepadla dp hrobu. Okamžite sme ju oslobodili a išli sme k chate. Ďalej sme sa tým nezaoberali a zasa sme sa zabávali. Kamarátka však bola celý večer čudná,akoby niečo tušila ( asi s maminej veštby) . My sme však naďalej pili a resne pred polnocou sme sa rozhodli,že si urobíme spoločnú fotku. A tak sme sa fotili,zapli sme samospúšť a bláznivo pózovali.V tom sa strkol strašný vietor a tak sme išli rýchlo dnu do chaty a zabávali sme sa ďalej.Hudbu sme mali pustenú naplno a v tom zrazu,akoby sa niekto začal hrať z hlasitosťou. Chvíľu išla hudba úplne potichu, chvíľu zasa naplno... Okná sa začali otvárať a zatvárať no my sme to pripisovali vetru. Potom sme začuli silné pískanie,ako keď vrie voda v čajníku. A v tom sa to stalo. " Konečne zovrela" zakričal Peter a zalial si VIFONKU. Ale to nebolo všetko... Zalial si aj čaj. A čo maminá veštba? Mama sa totiž bála,že jej dcéra otehotnie. A tak to aj bolo ibaže to nebolo od chlapca ale stalo sa to pri vyvolávaní duchov... POKRAČOVANIE NABUDÚCE.

Re: MŔTVY S NAMI

(Evja Zánová, 23. 6. 2015 15:49)

Myslela som si že sa to skonči zle ale teraz som sa zasmiala

Re: Muž

(Evka Zánová, 23. 6. 2015 15:56)

Panebože take sprostpsti ako pisu teraz sem ani nemožu byt ani nisu strasidelne keby pisete lepsi ale he to trapne bozeee

boh

(miro, 20. 6. 2015 9:08)

jedneho dna sa stala hrozna vec ziavil sa mi pred ocami boh prezleceny v ruchu.

Re: boh

(Evka Zánová, 23. 6. 2015 15:51)

Trápne nechápem ako sa ti mohol zjaviť noh tak prečo ani neni napisane ako ten boh vyzera len že bol v rucu fest trapne uz ani pisat neviete

Dupot s izby

(Strapadlo 666, 23. 6. 2015 15:47)

Vedľa mňa má izbu moja sestra. Ona je strachopud verí v duchov a dokonca sa bojí aj tmy.Jednej noci dom sa prebudila na dupot z jej izby. Naľakalasom sa a bála som sa aj o svoju sestru no išla som sa pozrieť do izby. A to bola moja sestra iba išla na záchod,bála sa a preto tak dupotala...

Tvár v zrkadle

(Evka Zánová, 22. 6. 2015 21:12)

So sestrou máme spoločnú izbu a na stene pri mojej posteli je zrkadlo. Keďže chodíme do školy,ideme spať o 21:00. Noc bola akási tmavá a tak to nemohol byť mesiac. Asi o polnoci som sa prebudila na neprijemny pocit... Sestra spala. Otočila som sa k zrkadlu a tam...bola tam akási bledá tvár! Strašne som sa naľakala no sestru som nezobudila. Keď som to ráno povedala mame,neverila mi. Verte alebo neverte, stalo sa mi to naozaj a nieje to jediná strašidelná príhoda v mojom żivote...

duch na stanovacke

(SIMONA , 11. 6. 2015 21:13)

raz v lete sme boli stanovat zrazu sa zacali diat divne veci stan sa zacal kivat viliala sa voda a na stane boli flaki krvi.

krvava mery

(eva trnkova, 11. 6. 2015 21:08)

raz vecer sme z kamoskou citali strasidelne pribehi o krvavej mery a potom ked sme visli na chodmu tak sme v zrkadle videli krvavu zenu ktorej svietili oči

Pocit zema sleduje

(adam, 7. 6. 2015 16:42)

Stalo sa to vcera hral som sa na pocitaci v obivacke. Mal som taky pocit ze ma niekto sleduje z kupelne a velmi som sa bal ale uz nikdy sa mi to uz nestalo.

Démoni

(Janette, 18. 5. 2015 18:42)

Raz ako máme zvyk sme si na Prima ZOOM pozrieme v nedeľu prírodopisné príbehy o duchoch...bola to časť o démonoch. Keď som šla spať mamka a tato povypínali svetlá tiež šli spať. Sestra dávno spala a ja som sa zobudila vprostred izby sama...všade bola tma a mňa začalo hrozne znepokojovať že som si tých démonoch vypočula...o tretej ráno som šla poprosiť sestru či by som pri nej nemohla spať. Sestra sa ma začala pýtať čo sa mi stalo. Všetko som sestre vyrozprávala a spala som u nej. Ráno som dostala horúčky a mamina ma nechala doma. Začala som sa báť aj za denného svetla...neviem čím to bolo, no týždeň som musela spať u mojej sestričky lebo som mala zo svojej izby zlý pocit...neustupovalo sa to ani po mesiacoch...neučila som sa, a prach už nebol dávno poutieraný...raz keď sme zavolali kaplana aby mi vysvetil izbu sa zľakol že to bol prvý prípad...vysvetil ju a ja som zase pocítila radosť..no bolo by lepšie aby sme sa o strašidlách nedozvedali pretože tie nás budú chcieť zabiť...

lol

(anonymous, 18. 5. 2015 18:16)

Aspoň tú gramatiku by si mohla zlepšiť

nela fajcikova

(otlačky, 9. 4. 2015 15:32)

Cau vsetci tento pribeh sa zacal u mojej tety boli sme tam v noci a vyvolavali sme duchov ked zrazu prisla moja mamina a museli sme ist domov na druhy den sme išli opät ku tete a vravela mi co sa stalo, ked som odisla, teta isla spat a pocula ze nieco silno spadlo na strechu zlakla sa a povedala, ze na streche boli otlacene decke nozicky, ja som sa pozrela a naozaj tam boli a tak v tom dome od vtedy strasilo.
Toto sa naozaj stalo, ak neverite a ak sa nebojite tak skuste vyvolavat duchov a mozno aj vam sa toto stane.

Re: nela fajcikova

(:-), 14. 4. 2015 15:18)

Mohlo sa to stat ale s tymo nohami asi prehanas ze???

Re: Re: nela fajcikova

(otlacky, 23. 4. 2015 15:14)

Prisaham ze neprehanam.

Re: Re: nela fajcikova

(kjhpijgpboubuy, 16. 5. 2015 14:54)

IjogoíjutfjhdufyvDsutrxruvipjbuognk

Rozlúčka

(Naty, 6. 5. 2015 20:56)

Tento príbeh sa nestal mne ale mojej mamine. Rozprávala mi čo sa jej stalo. Raz keď bola malá tak spala sama v izbe. Bola noc a ona sa zobudila na to, že ju niekto hladká po líci. Keď otvorila oči, uvidela svoju babku. Bola akási žltá, pretože mala rakovinu. Pohladila ju po líci a odchádzala. Moja mamina sa postavila z postele, šla za ňou a kričala : Babka! Babka! No jej babka si ju nevšímala a prešla cez dvere. Moja mamina vraví, že ju videla ako prechádza cez zatvorené dvere. Zľakla sa, ľahla si a začala plakať. Ráno sa jej pýtali, či sa jej niečo snívalo keď tak kričala. Povedala čo sa jej stalo, no nechceli jej veriť. Ale jedno bolo isté...... Jej babka bola po smrti a takto sa s ňou prišla rozlúčiť, lebo ju ľúbila.

Čudné zvuky v noci..

(Iva, 2. 5. 2015 10:42)

Bola noc a všetci spali okrem mňa. Nevedela som zaspať tak som len ležala keď so začula divné zvuky. Keď som sa otočila k stene počula som práčku ale ked som sa vytočila na druhú stranu som zbadala čudný tieň ktorý poletoval ale zo strachu som sa pozrieť nešla a nakoniec som zaspala. To sa opakovalo ešte pár nocí ale keď som sa začala modliť tak to prestalo. Dodnes naviem čo to bolo......


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »