Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Co ja viem..

(hovno, 7. 9. 2013 21:04)

Raz som bola cintorine a bolo mi treba srat strasneeee! Nevydrzala som to a vysrala som sa na nejaky hrob starceka. Od vtedy ked seriem sa mi objavi pred ocami taky dedko. Prosim verte Mi!!

čo ja viem...

(sračka, 7. 9. 2013 20:53)

Raz bolo jedno velmi strasidelne hovno ktore vysralo svoje vnutornosti ktore zabili grcku!!! To sa fakt stalo! Verte mi!!!

marta idem sem

(sara, 14. 2. 2013 19:40)

jedne ho dna som sa rozhodla že pojdem k marte je to moja teta ked som od nej išla tak som videla sanitku no nevedela som že tam bude v nej teta ale ked som prišla domov som zavolala mamke že kde je tak dlho mamka mi povedala že teta zomrela strašne som sa zlakla preto lebo ked mama zložila stala tak osoba a hovorila mi pod sem strašne som sa zlakla až som po nej hodila pohar a ona mi hovorila strašnim hlasom to si urobit nemala a zmizla. Prosim verte mi

Klopanie

(Vanesa, 15. 8. 2013 16:14)

Jedno odpoludnie som smojou sestrou, sesternicoua bratrancom hrali hry na tablete. Nudili sme sa a tak som dala napad ze zacneme vyvolavat duchov najprv som chcela vyvolat temne sili a chcela som ich dat do kocky ktoru som chcela nasledne hodit a chcela som aby mi na nej padlo to iste cislo kedze sa mi to nepodarilo zabudla som na vsetko.Lenze o par minut niekto zazvonil ja som sa zlakla lenze to bola iba nasa babka ktora povedala ze ide na zahradu a ze sa hned vrati.Isli sme sa dolu jej povedat ze ostavame doma.Ja moja sesterka a bratranec sme vybehli hore do bytu ale nepoculi sme kroky mojej sestry zlakli sme sa v tom niekto zazvonil vedela som z3 je to moja s3stra ktora nas chce vystrasit otvorila som jej kedze byvame v cinziaku nemohla tak rychlo vybe.hnut po schodoch.Wle v tom momente ako som jej otvorila niekto zaklopal hned som otvorila dvere ale nikto tam nebol potomsa to stalo este raz ale znova tam nikto nebol v tom zaklopal este raz nieco a potom som zas otvorila no tento krat tam stala moja sestra a vletela dnu hovorila ze videla v pivnici ciernu postavu..Odvtedy do pivnice nemusim

Re: marta idem sem

(cavy, 18. 8. 2013 16:04)

to si teda pekne pične napísala :P nauč sa písať

Robo Fico

(Ivan Gašparovič, 22. 6. 2013 23:30)

Raz prišla smrť a zabilaa roberta Fica. A šesi sa radovali.

Umučená

(Sára, 6. 3. 2013 21:18)

Stalo sa to 5.7.2012. Večer som išla odprevadit moju naj kamošku Sašu domov.Už sme boli na odchode,ked sme v nedalekom lesíku začuli čudné zvuky.Bývam totiž v malom domčeku nedaleko lesa.Bola už tma a my sme pomaly kráčali dalej.Zrazu sme pred sebou uvideli osobu,ktorá bola celá biela,až na hrozivo krvavo-červené oči.Strašne sme sa zlakli a utekali sme naspet k nam domov.Ani náhodou sa nám už nechcelo íst von a tak moja mamina zavolala jej mame a dohodli sa,že Saška u nás môže prespat.Od mojich rodičov sme sa potom dozvedali,že na tom mieste kedysi stal hrad v ktorom bola mučiaren.Ked sme sa poobede vybrali do knižnice našli sme si kroniku našej obce a zistili sme že je to všetko pravda.Bolo tam umučených 1549 ludí a pravde podobne táto žena zo včerajška tiež.

Duch v izbe.....!!!!

(Dominika šmelková, 31. 12. 2012 18:04)

Bol pekný večerný den tak sme si so sestru povedali ze si pozrieme strašidelný film ........ no už sme do pozeraly ten film tak sme šli spať a ja som bola velmy unavena tak som zaspala skor než moja sestra ........!!! Niečo ma v tom prebudilo plač mojej sestry.......Uplne bola mimo hombala z miesta na miesto ....a strašne plakala a ja som sa jej opytala že čo ti je a ona mi neodvravala nič ja som sa velmy zlakla bežala som rychlo zapaliť svetlo jak som ho zapla tak hned vyplo ......Tak som bežala po schodach rychlo ku mamine a mamina mi povedala že to mala len zly sen..........A do teraz sestra nikomu nič nepovedala !!!! Domuška

strasidelne pivnica

(rockey, 25. 11. 2012 16:51)

V New Yorku žila istá rodina, ktorá sa presťahovala do veľkého domu. Mali troch chlapcov, jeden z nich mal rakovinu. Bol preto utiahnutý dole v pivnici, kde trávil celý čas. Onedlho sa z rakoviny vyliečil a rodičom to urobilo veľkú radosť, ale jeho dobré správanie sa zrazu zmenilo na agresivitu voči súrodencom a neskôr aj rodičom. Nevedeli si s ním dať rady, a preto zavolali jeho najobľúbenejšiu sesternicu, ktorá tam mala bývať a pomôcť mu. Prvýkrát keď za ním prišla, sa jej zveril.....sama neverila čo všetko jej povedal. "Povedal," vydesená hovorila jeho rodičom, ",že počas toho ako sa liečil, ho niekoľko krát navštívil čierny muž. Hovoril, že mu kázal písať neslušné básničky a kresliť neslušné obrázky. Povedal mu vraj, že mu zabije rodinu, ak ho neposlúchne. Som vážne vydesená. Neviem čo si mám myslieť, potrebuje pomoc.......pri tom mi hľadel do očí. Neviem čo si mám o tom myslieť, je to pravda?"

Hneď ďalší týždeň sa začali diať zvláštne veci. Bryan už mohol chodiť po byte, ale v ten večer ostal dole. Mama sa zľakla a chcela vedieť, prečo je dole. Išla za ním a v tom ju napadol. Začal ju škrtiť a nadávať jej. Jeho agresivita každým dňom prerastala, až sa rodičia rozhodli syna zavrieť na psychiatriu. Tam sa mal liečiť.....jeho posledné slová boly "Teraz pôjde po vás!"

A zdalo sa, že to je pravda. Dom začal rodine naháňať strach a Tine ešte viac. To čo jej povedal bratranec ju stále mátalo. Nakoniec si rodina do domu zavolala odborníkov an takéto veci. Tí si hneď prehliadli dom a skonštatovali: "Vo vašom dome je nejaká zlá sila. Najviac ma vyľakala tá dolná miestnosť, kde sa váš syn zdržiaval. Pravdepodobne vášho syna napaddol démon." Rodičia sa vyľakali :"Prečo práve jeho?". "Sú rôzne vysvetlenia, démoni napádajú najslabšieho člena rodiny. V Bryanovom prípade bolo nevýhodou, že bol príliš slabý z choroby, z ktorej sa liečil."

Odborníci sa začali o tento prípad stále viac. Všetci sa zdržiavali v skupine a nikto nechodil nikam sám. V dome sa stalo ešte veľa podivných vecí, kým im s istotou povedali: "Vo vašom dome je brána do pekla" To manželov vyľakalo, tak že zavolali samotného biskupa. Poprosili ho aby ich tohoto všetkého zbavil. "Dobre," pristúpil biskup, ",ale majte na mysli, že je to riskantný krok."

O niekoľko dní sa v dome konala omša na vysvetenie domu. Ešte pred omšou im biskup povedal: "Majte sa na pozore! Bude tu a bude zúriť! Bude vás ohrozovať, ale vy nesmiete veriť! Nesmiete ani na chvíľu veriť, že existuje, to by ho posilnilo!" Omša sa začala. Počas nej matku rodiny Katlin vynieslo do vzduchu, hodilo o stenu a začalo škrtiť. Biskup však nedával najavo, že ho to zaujíma a v omši ďalej pokračoval. Potom sa Katlin opäť vzniesla a spadla na zem. Omša pokračovala, až nakoniec omše sa stalo niečo nečakané.........slnko presvietilo celý dom a zrazu v celom dome svietili slnečné lúče. Démon bol vyhnaný, ale aj tak sa rodina rozhodla ešte v ten deň odsťahovať. V ten deň zašli po Bryana a odišli spolu, nevedno kam.

paneboze

(hajkovic, 19. 8. 2011 20:07)

Mne jeden duch zhodil celu policu

Surodenci

(Risko, 25. 11. 2012 16:17)

Bol raz jeden chlapec a mal 10 surodencov, ktory ho neznasali a chceli ho zabit.Ale on bol velmi sikovny a presibany.A vedel co z nim chcu urobit.A tak si zozbjieral kamaratou a vzoprel sa im.Ale oni to zistili a zabili sa vsetci navzajom.CHlapec nemal peniaze na jedlo a zomrel.A to je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Les

(Nikuška, 25. 9. 2011 15:36)

Bývam v malej dedinke .Pred 6 mesiacmi sme sa tu nasťahovali a spoznala som super kamarátky .Raz sme sa dohodli že pôjdeme do lesa .Kamoška nás varovala že tam straší ale my sme sa jej len vysmievali .Ja a Lenka sme teda išli ..keď sme prišli na začiatok lesa Lenka prestala reagovať na môj hlas a ako shipnotizovaná išla dalej ...zrazu som zacítila prítomnost niekoho duhého ..keď Lenka konečnoe začala reagovať na môj hlas radšej sme sa rozutekali ...keď sme to
povedal doma len sa smiali ....ale my vieme čo sme vydeli a do toho lesa už radšej nechodíme ....

Jack Rozparovač v škole

(Martin K_B_K, 17. 3. 2011 18:04)

V roku 2011 v ZŠ Bučany sa začali strácať učiteľky.Vraj ich uniesol Jack Rozparovač. Každú učiteľku ktorú našli,mala vypichnuté oči. Jack Rozparovač začal jesť ich oči. V dňa 17.3.- štvrtok vypichol učiteľke M. oko,utiekla mu. Utekala do školy. Ale Jack Rozparovač ju prenásledoval až do školy. A v zborovni jej potrezal krk. Všetky učiteľky zabil... Žiaci 4.ročníka ich našli v zborovni mŕtve.Čakal tam Jack Rozparovač. Timeu,Matúša a Adriánu Č. zabil. Doteraz tam vraždí učiteľky a Timeu,Matúša a Adriánu našli v kabinete obesených.

Zatiahnutý zaves

(zuzka a katka, 4. 3. 2011 20:16)

Raz bola u kamaratky a povedala mi ze ked isla spat
tak sa samé od seba zatiahli závesi ona sa strasne bala
a rýchlo sa skovala pod perinu a kricala...Nuz mamka
si myslela ze vykrikuje zo sna...Jej sestra sa bala ist do jej izby no napokon sa odvazila..Potom zacala vykrikovat na mamku"POMOC POMOC POMOC"!!!!!!!!!!!!
Rýchlo utekala za mamou a doviedla ju za sestrou Nataliou mama zistila ze ma zlomenu nohu a doteraz nevieme preco!....
Bala som sa do jej izby vkrocit ale pozbirala som svoju vsetku odvahu a vkrocila som do jej izby naraz sa závesi odostreli a ja som utekala prec a ked som prisla domov som zistila ze prave pochovali moju najlepsiu kamaratku strasne som plakala a odvtedy sme nevedeli kto ju zavrazdil!!!!!!!

zvlaštny tieň

(Biba, 18. 1. 2011 16:43)

Raz v noci sme ja a moje kamošky vyvolávali duchov nikto neveril že sa niečo stane len ja áno v noci som sa zobudila a šla som na WC a ked som sa vracala tak som uvidela tieň. Moje kamošky spali a ja som sa zľakla ráno som im povedala čo sa mi stalo ale oni neverili ale mojej kamoške sa v noci stalo že jej niekto búchal nad postelóu ale nikto tam nebol. Na druhy deň sme duchov odvolali.

strasidelna stolicka

(jessica, 18. 12. 2010 18:41)

raz v noci sme boli spat u mami v posteli vedeli sme ze starka zomrela a boli sme zdeseny a tak ona povedala nech ideme spat k kamardke mirke isli sme no rano sme sli k mame domou a povedala ze sa prisla rozlučit pohla stoličkou a sedela na ne no mama hovori ze prisla za oco ale mi zme si misleli niečo ine pretože starka keby sa prisla rozlučit tak by nepohla stoličkou co je za tym ?

saniga

(rene, 13. 11. 2010 15:01)

JA SOM SEL NAVJANOCE G FORCE 2

gfu

(simonka, 13. 2. 2010 17:59)

vecer som isla spat a zaspala som strasne skoro ato umna ni je zvykom potom som len tak dala nohu na zem neviem rozlisit ci to bol sen a ci realny zivot tak som dala nohu na zem ale len jednu a pritom som mala obidve na postelitak som aj tu co bola na zemi vylozila ale sak ziadnu som na zemi nemala sak no to bol urcite sen aja mam casto srasidelnesny a ked som sa postavila citila som az 3 nohy rano som sa zobudila a strasne som bola ukecana

l;j

(j;l, 25. 1. 2010 13:42)

il;/,./..m,/,./


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22