Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

usvit

(emuska, 14. 9. 2014 17:18)

bol usvit cerveni a do vianoc malo dni v kalendary ktotovje jedno zname meno je mary mery y mery y

debilkovia

(Klára, 11. 9. 2014 12:51)

Ale vy debili duchovia vychadzaju iba na helovina :D
Jasne za bieleho dna duch :D
Duch som aj ja :D
Neposerte sa :D

Kriz

(Simča, 11. 9. 2014 12:46)

Doteraz som v duchou neverila až kým som neostasla sama doma,rodičia mali 15.výročie a tak sa išli navečeriat ku mojej babke.Ja som ostala sama doma hriala som si večeru v tom som si všimla ze sa zapla telka Bála som sa no v tom som zistila ze pozerám SKARRY MOUI.Práve vichádzala samara.Vonku som pocula nejake zvuky otvorila som dvere a tam som videla kriz.Prelakla som sa odpadla som.Ked mama prisla povedala mi ze to tam ona dala ten kríz pretoze prave bolo vsechsvetich. Tak sa mi všetko v hlave urovnalo ale aj tak neviem prestat mysliet na tu telku čautee

Strašidelný dom so zvieratami

(Uršula a Cecília, 3. 9. 2014 14:47)

Raz sme boli s mojou najlepšou kamarátkou u nás doma. Len tak zrazu sa začali otvárať všetky dvere v miestnosti (4). Zrazu cez tie dvere vleteli k nám do obývačky kŕdeľ lastovičiek, sýkoriek, ďatlov, vrabcov a bocianov. Na ich čele stáli mravce so stonožkami, ktoré mali značkové baleríny z Deichmanu. No to nebolo všetko. Odrazu vletel z dverí veľký, hnedý, strašný a bacuľatý MEDVEĎ so stádom vlkov. Mali sme v rezerve 2 padáky, tak sme ich schytili a vyskočili balkónom z dvanásteho poschodia. To nebolo všetko, lebo medveď skočil za nami (bez padáka) a vtej najhoršej situácií nám zakývali susedia z okna. Dopadli sme do náručia Justina Biebera a Karla Gotta a toho z reklamy od Orange. Nakoniec sme zistili, že všetci traja sú BFF.

Divné zvuky a pazúre

(lala, 31. 8. 2014 16:35)

Raz som bola sama doma a stále som počula nejaké divné zvuky ako napr: chladnička vydávala rôzne zvuky a na okno ako keby niekto klopal...jedného dňa som išla spať a spoza dverí som videla trčať pazúre ... verím na duchov tak neviem dokonca sa mi stalo ze v noci mi zničoho nič buchla skriňa ...

Škôlka

(anonim, 27. 7. 2014 16:12)

Raz keď som išiel na prespávačku ku spolužiakovi išli sme O 18:00 von ten môj spolužiak mi chcel ukázať jednu opustenú škôlku pri jeho dome tak sme teda išli keď sme boli na ihrisku škôlky V ktorej nikto nebol uvideli sme že sa zasvietilo svetlo A potom tam začalo kričať nejaké dievčatko A potom na druhý deň sme sa dozvedeli že v tej škôlke niekto brutálne zavraždil jedno malé dievčatko

maľovanie

(Gabika, 23. 7. 2014 13:58)

Keď sme maľovali moju izbu tak som musela spať v obývačke kým som ešte spala tak môj oco už maľoval moju izbu zrazu počul buchnut dvere na kúpeľni lenže všetky dvere boli otvorené a on si myslel že som to bola ja tak sa bol na mňa pozriet no ja som stále spala potom má tie isté zvuky zobudili a ja som si myslela že je to on tak som išla do izby ale on stale maľoval potom sme si to povedali a prišli sme na to ze sme vyvolávali s mojimy kamoskami duchov a my sme ich neodvolali a verte my toto sa fakt stalo

dom

(zuzana slezakova, 22. 7. 2014 15:53)

stalo sa mi to naozaj raz keď som bola sama doma zavolala som si kamarátky viku a sisi. napadlo nás že pôjdeme do domu oproti nás. vraj tam straší! keď sme vošli dnu počuli sme kroky obzreli sme sa ale nikto tam nebol. pokračovali sme. na posteli bola krv a na stene napísane: 16,30
vražda!!! veľmi sme sa zľakli. keď sme chceli isť preč z poličky spadla kniha! rýchlo sme utekali preč. na druhy deň sme zistili že v tom dome brutálne zavraždili ženu aj muža. vždy keď nastal deň kedy zomreli bolo počuť krik.

Deň so sestrou

(Alexandra :), 13. 7. 2014 13:23)

Bola som u sestry. Keďže býva asi 80 km od nás, odniesli ma tam rodičia. So sestrou som večer hrala nejaké spoločenské hry. Bolo asi 22:00, tak sme si zapli horror. Pozerali sme V moci diabla. Jedli sme pukance. Bol to normálny večer až kým... Sestra išla spať. Mne sa nechcelo, tak som si zapla Markízu. Pozerala som tam nejaký film. Prestalo ma to baviť, tak som išla na počítač. Hrala som hry. V tom vypla elektrina. Nie je to nič zvláštne. Ľahla som si, že idem spať. Zaspala som asi o 1:00 v noci. Zobudila som sa o 3:00, že niečo búcha. Myslela som si, že sa sestra išla napiť alebo niečo také. Ale nebola to ona. Niekto, alebo niečo mi otvorilo dvere. Zľakla som sa a zatvorila oči. Ráno, sa ma sestra pýtala, že čo som v noci stvárala. Ja som povedala, že nič. Po kuchyni boli vysypané cestoviny, múka, cukor.. Popratali sme to tam. V noci sa nič nedialo. Na ďalší deň, som ostala spať v obývačke. Sestra vypla televízor, a išla spať. Asi po pol hodine som si bola istá, že zaspala, tak som si ho zapla. Dopozerala som nejaký film, a šla spať. Zobudila som sa o 3:00, že telka ide. Otvorila som oči, a vtom... Zaplo sa svetlo, a začalo blikať. Rýchlo som utekala za sestrou. V spálni má zrkadlo. Tam som videla červené oči. Rýchlo som zobudila sestru, a vybehli sme so sestrou von s bytu. Utekali sme ku susedom. Keďže susedia tam bývajú už 30 rokov, vedeli všetko. Povedali nám, že v tom byte sa zabil akýsi muž. Bol to asi on. A prečo o 3:00? Lebo sa hovorí, že 3:00 je hodina diabla.

vrah

(aliiii, 12. 7. 2014 11:30)

Môj najlepší kamarát Simon (nie Šimon) bol vonku aj so svojou frajerkou, so mnou a mojim frajerom. Len tak sme sa prechádzalu po meste. So Simonovou frajerkou sme sa dohodli, že si s nich urobíme srandu. Nenápadne som do nej šťuchla na znak, aby mi zavolala. Mobil si vybrala po tajomky, aby ju nevideli. Vošli sme do pizzérie. Ona povedala, že si odskočí. Vošla na WC a zavolala mi. Dala si pri nedostupnosti presmerovať na 666. Zazvonil mi mobil. Číslo bolo
666. Alexa ( Simonova frajerka) si zmenila hlas. " Si mŕtva" a zložila. Zhíkla som. Frajer a Simon na mňa pozreli. Povedala som im, čo sa stalo. Frajer a Simon na
seba pozreli. V ich výraze som videla videsenie. Alexa prišla. Povedala, že na záchode je krv. ,Super, aspoň ich vydesí viac' pomyslela som si. Usmiala som
sa. Asi jej došlo na čo myslím, tak povedala, že to myslí vážne. Šla som tam s
ňou. V tom sme začuli výkrik. Rýchlo sme s tade utekali. Jasné, že chalani nám
neverili. Išli sme tam s nami. V tom ich obydvoch striaslo. Oči im sčervenali. Báli
sme sa. Zamkli sme sa na záchode. Oni tam búchali, ale mi sme neotvorili.
Nakoniec vyšli von. My sme opatrne otvorili dvere, a rýchlo sme utekali ku mne
domov. Chalani nám zavolali o hodinu, kde sme. Tvrdili sme že sme u mňa
doma, ale nemajú prísť. Ráno prišli. Deň prebehol normálne, až na to, že mama
nebola doma celý deň, a ani večer. V noci sme ostali spolu. Rozprávali sme
sa.Keď sme si išli ľahnúť, frajer ma chytil za boky. Vedela som, čo chce. Noc
bola nádherná. Ráno konečne prišla mama povedala som jej, čo sa stalo v
pizzérii. Zistila som, že v tej pizzérii raz jeden chlap vraždil na damskom vécku.
Keď na ro prišli policajti, zastrelili ho. Kým zomrelm zaprisahal sa, že každý
chlap, ktorý tam vkročí bude jeho následníkom. Chalani sa zľakli. A čo bol ten
výkrik? Nejakým nedopatrením sa tam dostal nejaký muž, a zabil svoju ženu. Od
vtedy tam nechodím.

Re: vrah

(sára, 12. 7. 2014 11:37)

Ahoj. Je to dosť hrozné. A neviem, ale neni to náhodou tá pizzéria na Makarskej, dole pri vode ( tam ako je looking stone)

Re: Re: vrah

(aliiii, 12. 7. 2014 11:38)

Áno je.

Great Earsten

(branči, 9. 7. 2014 20:41)

Tento pribeh mi rozpraval moj starky. Zahadne plavby Great Earsten.
Pri stavbe tohto parnika bez stopy zmizol nitovac a jeho ucen.podla famy ich neopatrenim zastavali do dvojitej steny lode. Ostatni robotnici chceli zmontovane plosiny zburat alr majitelia im to zakazali. Od toho dne visela na lodi kliatba: vybuchovali na nej kominy ,v jedalni stupla teplota 48 stupnov, pocas hurikanu narazila lod na utes, museli ju vydrazit a nakoniec zosrotovat. Pritom sa tela nitovaca a jeho ucna nasli medzi stenami lode!

hovno

(pinka, 12. 12. 2013 16:01)

videla som hovno

Re: hovno

(kika, 8. 7. 2014 11:19)

Jesis v noci už nezaspim je to hrozne :-) :-o

vyvolávanie duchov.

(Lenka Černá, 17. 3. 2011 18:57)

Jedneho dna sme sa v škole nudili.
žiaci 4. ročnika začali vivolavat
duchov a robili si srandu.
Ale zrazu zistili ži ho naozaj vivolali.
Ked išli divčata na zachot z okna ktore bolo na zachode začala vitekat krv velmi sa zlakli ked višli videli že všetci sa drhnu teči im krv a ich nohi bez tela behaju po škole.nemali ako vibehnut von ale ked sa pozreli von z okna videli že je to tam take iste.
Rozhodli sa zavolat policiju ale kam zavolali ??? krvavej meri ktora prišla a aj s matušom čakam trenčianskim a ten ich zabil a nohi ktore ešte stali behali po škole si zobral.

Re: vyvolávanie duchov.

(natali , 3. 12. 2013 19:48)

Klamárka si velmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: vyvolávanie duchov.

(asdf, 18. 8. 2013 16:12)

ty si taka jebnuta že až -.- sa nauč prosím ťa písať ty kurva :p to ani nwm po tebe prečítať -.-

OMG

(Veva, 11. 10. 2013 10:42)

a ešte som zabudla niečo dodať OMG ludia nemusíťe tu stále pisať že tu nikto nevie písať nieste zas taký blbý aby ste to nevedeli pochopiť a keď sa vám to nepáči ten príbeh tak si vybíjajte zlosť na niečom inom. Láskavo neurážajte ľudí už ste ako hayteri...

Re: OMG

(-.-, 18. 12. 2013 16:19)

hateri sa nepíše hayteri ale hateri -.- sa nauč písať


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »