Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: OMG

(kika, 8. 7. 2014 11:04)

Ty si taká sprosta kazdy sa raz pomýli

Re: vyvolávanie duchov.

(sima, 7. 9. 2013 20:05)

ty si sibnuta sak to je ako keby to pisalo a vymyslalo nejake 5 rocne decko

pohánka

(david, 4. 5. 2014 23:03)

Raz sme bakulami obhanali traja prdelku jednej baby na chate ty vole po Hanke ostala na posteli pohánka , no konec horror story tepovat to rank

Re: pohánka

(kika , 7. 7. 2014 9:37)

Veta za poslednou čiarkou sa nedá veľmi prečítať

Dievča v rokline!

(Rebeka , 3. 7. 2014 13:32)

Stalo sa to mojej prababke. Ked bola malá hrala sa pri jednej rokline vo dvore. Zrazu sa zazrela na plot smerom k tej rokline a uvidela bie siluetu dievčaťa ktoré stojí nad roklinou. To dievča sa začalo točiť a pritom kričť niečo ako: i ju ju. A spadlo do tej rokliny.

Fotky

(sisinka, 2. 7. 2014 19:15)

Tento príbeh sa nestal mne ale som ho len niekde čítala . Boli 2 kamosky ktoré sa chceli fotiť tak išli na jednu lúku za domom a urobili sí tak asi 10 fotiek . Na každej fotka boli samy len na jednej bola tmavá silueta postavy . Fotku sí vytlačili a zistili že je to ich kamoska ktora nedávno zomrela . Vôbec nemali strach lebo vedeli že je ich strážny anjel!

hlas v tuneli

(Kika, 29. 6. 2014 11:16)

Dnes som isla s dedom na ryby. Ja som isla popredu a dedo niesol veci tak bol s nimi pomalsi. Bola tam zhrdzavena rura do ktorej sa dalo ist. Zrazu som pocula ze odtial nejake male dieta krici na mamu ale ked som sa tam pozrela nikto tam nebol.

Duch v podobe psa

(ta ktora je len jedna, 28. 6. 2014 20:57)

Nestalo sa to mne ale mojim kamaratom surodencov. Raz išli stanovat do nezvyčajneho lesa.ked zistili ze zabudli niake potrebne veci tak chcel zavolat rodicom .,.. nemali signal! isli do nejakej chalupy.. boli dve postele tak isli spat! o to sa o 12 00 vecer. isla dolu schodmi do kuchyne lebo pocula buchot dverí a z dveri videla psie stopy.Myslela si ze sa jej to sniva a tak isla do postele ale pred postelou stal velikansky pes! zacala dupotat a nakonec ho odohnala. Rano ich nasli rodičia a ked o povedala tak jej povedali ze tam zila cudna pani ktora milovala svojho psa ale v spanku ho zavrazdila..

velka noc

(luna, 23. 6. 2014 16:11)

hu§p§p§p§p§psssnc lobjôhjub j klgrjlo hjuuuujjjjj&i

farmarska noc

(sisi, 23. 6. 2014 15:38)

raz ma moja kamoska Lili pozvala ku jej babke na farmu prespat ja som sa us nevedela dockat ja a moja kamoska sme chceli prespat pri konoch v stajni ona mala aj vlciaka volala sa jecky no ja som bola us unavena a tak som sla spat zrazu maL*IL*Izobudila a povedala mi ze jecky zmizla postavili sme sa a sme sli jecky hladat no nenasli sme ju potom sme sa grozhuodli ze pojdeme este ku kravam do stajne a tam sme daco videli isli sme blisie a tam lezala jecky mrtva nevie me co to bolo potom sme to sli richlo povedat babke a ona si mislela ze to mohol bit asi vlk smutne

vrsganie schodov

(layla, 23. 6. 2014 16:09)

ja a moji rodicia sme sli ras na navstevu ku ockovej sestre v noci sme sa roshodli opekat potom som este zos mojimi sesternicami trosku pri hudbe tancovala a sme daco ziedli a sme sli spat ja som dajak nevedela zaspat lebo bolo mi trosku zle a le nakoniec som potom zaspala na druhi den mi oco povedal ze pochul dajake vrzganie po schodov mislel najpr ze to bol jojo moj mali bratranec lebo on zvikne furt pobehavat po schuodochu siel sa pozriet ale jojo spal moj ocko si to nevedel visvetlit a ja som mala strachu ze bi to bol ocov dedo co pred niekolkimi rokmi zomrel mislel ocoPrizrak Alebo Satan?

(Viktoria, 21. 6. 2014 22:12)

Raz sme boli von s Kamoškami hrali Sme prehadzovanu cez branu. Ked sa mi niečo vydarilo tak som povedala Dakujem Satan .Moje kamošky mi vraveli že ho nemam Spominat. Bola tma a my sme dalej hrali do 9 večer. Potom ked išla lopta do kriku tak moja koska išla po nu V tom sme počuli krik. Moja kamoška sa vratila s plačom a vystrašene v ravela ze v Kriku videla.celeho čierneho človeka. My sme jej nechceli verit. Potom sme si sadli na chodnik rozpravali sme sa o tom co tam videla a vtom zhaslo svetlo vo dvore strasne sme sa zlakli. Potom sme videli človeka za branov strašne sme sa bali. Tak sme udiekli do vnutra. O od vtedi nespominam Satana.

strah v kuchine

(fanni, 21. 6. 2014 10:56)

boli sme doma sestrou ,ockom a mamkou bol vecer kludne sme spáli a raz zapla magnetofón a váza spadla dole a rozbila nevedeli sme co je to ale je to pravda...

strah v kuchine

(fanni, 21. 6. 2014 10:55)

boli sme doma sestrou ,ockom a mamkou bol vecer kludne sme spáli a raz zapla magnetofón a váza spadla dole a rozbila nevedeli sme co je to ale je to pravda...

vrah(mrtvy muz)

(Tanicka, 17. 6. 2014 20:42)

Minule som bola s kamoskou von a bol krasny den a zrazu sme poculi divny hlas o asi 5minut nam zavolala jej mama ze po ulici ide vrah a ze ma ist domov a ze ten vrah je mrtvy

strašidelný dom v tajomnej uličke

(Lucia, 16. 6. 2014 17:35)

Bola som s kamarátkou na jej chate v Pezinku a ona mala veľmi VEĽMI čudnú susedku. Volala sa Veronika. V jeden večer sme k nej išli na návštevu a len tak sme sa rozprávali, sediac na gauči. Veronika zrazu začala hovoriť o tajomnom dome v tajnej uličke, asi 5 km od našej chaty. Hovorila nám, že sa tam išli pozrieť s kamarátkami a neverili, že je dom strašidelný. Začali hádzať kamene na rozbitú strechu, ale nepočuli žiaden dopad. Keď sa šli pozrieť dovnútra, všetky kamene v tom momente padli... :D :D super , nieeeee? :D

Cudesne prizraky

(Nina lendelova, 9. 6. 2014 19:07)

Moja babicka zomrela v den ked som mala narodeniny.party som mala do noci.boli sme vsetci unaveny tak sme si isli lahnut.ked vtom zrazu sa otvorilo okno.isla som ho zavret a zbadala som prizrak to znamenalo ze niekto je blixko mna.babkine telo sme zakopali pri nasom dome na zahrade pocula som i divne zvuky.rano som sa zobudila a nas pes s mackou boli obesene ako som isla do kuchyne

ponorena babka

(liliana, 9. 6. 2014 15:57)

raz vecer isla moja mama na oslavu jej kamosky, a ja som mala ist ku prababke.mama ma tam zaviezla.ked som tam prisla , moja babka isla do sprchy. hrala som sa na tablete, ked tu som nieco zacula na pojde.isla som sa tam pozriet,a to sa zacala kivat stolicka.strasne som sa bala a zavolala som babku.no neozivala sa, tak som issla ku nej do kupelne a co vidim.babka je ponorena vo vode kricala som na nu ale nic.rosplakala som sa a zavolala som mamine.ked pocula babka moj rev a rychlo vykocila z vane a objala ma.povedala ze jej prestalo bit srdce,,ODTVEDY SOM POCHOPILA ZE BABKA MA MA VELMI RADA,,

KRV

(SANDRA, 8. 6. 2014 9:38)

RAZ SOM SI

Raz som si čítala strašidelné príbehy.Odrazu sa mi pustila krv z nosa.
Postava v okne

(Monča, 5. 6. 2014 17:55)

Raz večer som si išla aj s kamarátkou lahnúť.Ako som si zaspávala prebral ma buchod vychádzajúci spoza veľkej skrine. Vtedy som sa zľakla.Pri skrini stála vysoká,štíhla postava (slenderman?). Myslela som si že sa len zobudila moja mama a prišla nás skontrolovať. Zakričala som Mamííííííí ale nikto neodpovedal.Zobudila sa moja kamarátka a povedala som jej čo som videla.Zasvietili sme a nič tam nebolo.Mala som z toho divní pocit.Ale šli sme si potom naspäť ľahnúť.Nasledujúci deň sa to opakovalo.Neviem čo je tá postava zač ale vidím ju aj v okne ak je večer. Je to pravda! :)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »