Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: >:-<

(didi kára, 4. 3. 2014 11:29)

presne tak .moja reč.

krvava meri

(bojinka, 24. 2. 2014 12:58)

Bolo to pred 4 rokmi. Boli sme u kamaratky sami domi jej rodičia boli v praci. Urobili sme si jest ako vždy len nas napadlo či ideme vivolavat duchov. Zapalili sme sviečku, napisali sme zaklinadlo, a porezali sme si ruku a spojili sme si ich ale pred tim všetkym sme všetko vipojili zo zasuviek, povedaly sme zaklinadlo. Kamaratka sa nadvihla 30cm vyšky ja som bola ako nema ale potom začalo blikat svetlo začal zrnit televizor a začala hriat mikrovnka. Po 10 minutach v šoku sme rychlo utekali z izby preč k nam povedaly sme to rodičom a oni nam povedaly že sa tam obesili vela ludi. Preto už nikdy nevivolavame duchod. " paťka a kikuška " :*

micova

(petra, 21. 2. 2014 19:07)

Raz v noci začalo buchať v špajzi. Išla som tam bol tam demon noci viete čo to to je demon noci?:-S......
to je demon ktory chodi v noci
:-(....,
hruza ked som ho videla:-Smyslela som že odpadnem. Mal červeno-rude oči napolo roztaty nos zuby mal vybite telo mal iba kosti. Na nohe mal moje papuče. Chitila som nožík a sek sek kosti som dala psovi a mäso som si dala na večeru mmmmmhhhh mňam

psicek

(petra, 21. 2. 2014 13:15)

Raz bolo male dievcatko.Bálo sa doma spát same léno jej rodicia chodievali do prace.kedze mal len 8rokov tak jej rodicia kupoli belkehompsika ktori mu mal ochraňovat . raz večer osli jej rodicia do prace.dievcatko si lahlo do postele a dalo dole ruku léno jej rodicia povedali ze kde sa bude bát ze ma dat ručičku pod postel ani jej ji psík oblizal 2 noci sa to opakovalo /to davanie ruku pod poste/. Tretiu noc si dala ruku pod postel a zase jej mu oblizal nus pozrela sa pod postel... A bol tam cudesni ksycht rozsekaneho psa . ten psík už po 1 dni boo mrtvi kvapkala jekpj na tukunlen jeho krv. Tento příběh sastal me kamosce!!!!!!!!dávejte si pozor na svojich psikov;(.

Sen a skutočnosť

(Mery Jane , 1. 1. 2014 20:04)

Tento príbeh sa naozaj nestal tak počúvajte!
V chalupe na kraji lesa žije rodina mama,ocko,ja,môj brat a moja fenka.
Raz sa mi zdal divný sen! Stratila som sa v lese s Džinov( psom ) a bol
tam diabol! Vtedy som sa zobudila. Bolo to hrozné! Raz som bola s
Džinov (psom) v lese tak sme sa stratili ako v tom sne a tam bola ta
príšera menom...

Re: Sen a skutočnosť

(Puťinovka, 20. 2. 2014 22:02)

Ako sa volá

Detská hra

(Tibor, 20. 2. 2014 21:44)

Každé leto v mojej izbe sa otvárajú dvere (sami od seba) spýtal som sa mamy čo to môže spôsobovať ona mi povedala že často môj dedko sa zo mnou hral keď som bol malé dieťa že stál za dverami a otváral ich a vravel (KUKIKUK) a ja som sa na Tomáš smial. Tak ma napadlo že to je duch môjho deda a že sa zo mnou hrá.

Okno

(Zuzana, 20. 2. 2014 20:19)

Bola sobota ako každá iná... spolu so sestrou sme upratovali.Po dome sa rozliehal zvuk vysávača a vychádzal z obývačky,kde upratovala moja mladšia sestra . Akurát som prechádzala cez chodbu nášho domu keď som počula jej hlasný výkrik.Rýchlo som pribehla čo sa jej stalo... Ona sa na mňa zhrozene pozrela... V jej očiach som videla strach... Povedala mi že sa kľučka na okne sama otočila...Nechcela som tomu veriť.Veď niečo také neexistuje... Pozrela som sa na okno.. Keď kľučka sa naozaj otočila smerom hore... nechápala som to. Spolu so sestrou sme začali vrešťať.Do izby nabehol vydesený starký,že čo sa deje... Keď sme mu povedali čo sa stalo nechcel nám veriť...okno zatvoril.. Nikdy viac sa mi to nestalo...

Viem,že sa to nezdá,ale je fakt sa to stalo !

vikuska796

(Viki, 20. 2. 2014 15:24)

jedno dievča šlo do obchodu a chcelo si kúpiť babiku . predavač jej povedal že nech si ju nekupuje ale ono ju veľmi chcelo . tak jej ju predavač dal a povedal jej že nech ju zatvára fo skrine. 1večer ju zatvorila ale 2 nechala skriňu otvorenu a bábika vstalaa hovorí ,,už som vstala idem za tebov ,už som pri dverách idem za tebob ,už som pri posteli idem za tebou ,už som pri tebe už tá mám.bolo ráno a dievčatko bolo mŕtve a bábika pri nej ukazujúc 2 prti ako rokerka.

otvorene okno

(hana, 15. 2. 2014 20:59)

raz som bola v škole bolo zatvorene okno tak som sa nato okno pozerala a potom sa samé otvorilo

Veľmi strašidelné!

(LIHJJ, 8. 12. 2013 13:28)

V škole sme písali test z matiky! :D

Re: Veľmi strašidelné!

(Rejka, 15. 2. 2014 17:19)

to je strašné .. nebudem spať :D

realita

(alexka je blaazon, 10. 2. 2014 17:46)

Keď som bola vonku s kamoškou Simonou, tak mi zazvonil telefón. Bol to môj frajer. Povedal mi, že mám hneď prísť k nemu. Tak som utekala až k nemu domov. Tam ma chytil a začal ma bozkávať. Na druhý deň ráno som napísala Simone, že čo sa stalo. Začala sa smiať. Večer sme išli vonku všetci. (Ja, Simona, môj frajer a jej frajer) Potom jej zazvonil telefón. Zdvihla ho, a bol to nejaký cudzý hlas, ktorý jej povedal, že ju Filip zabije.(Filip je jej frajer) Ona tomu neverila. Ráno mi Simona volala, že je tehotná. Bola som strašne rada. Skúsila som si spraviť tehotenský test, a bola som aj ja. Tak sme sa dohodli, že im to povieme naraz. Večer sme sa stretli. Ja som to povedala prvá a môj frajer bol veľmi šťastný. Ona to povedala potom, a ju jej frajer zabil pred nami. :'( Do teraz sa ho bojím a aj toho miesta:-\

Re: realita

(Zuzkaa, 10. 2. 2014 18:53)

Omg... :(

Horor

(Zuzkaa, 6. 11. 2013 19:30)

Asi na Hallowen som s kamarátkov bola na párty. Všetci si robilisi srandu že vyvolajú duch.. ja na take blbosti newerim tak som isla spat... rano mi kamoska hovorila ze sa im podarilo vivolat duch... a ze ked povedia meno Sopoja tak ze sa stane nieco strasne... Ja som tomu newrila a povedal som nech to povedia... Kamarat to povedal a zrazu sa zhaslo svetlo s ked sme ho zapalili na zrkadle bolo napisane: Ste mrtvy...

Re: Horor

(bexi, 22. 12. 2013 19:43)

blbosť a nauč sa písať

Re: Re: Horor

(Zuzkaa, 10. 2. 2014 18:52)

Je to bola wec....ja furt namiesto v pisem w....chapes??? hm..

Skriňa

(esse, 5. 2. 2014 16:36)

S kamarátkou sme sa dívali na horor pretože som u nej spala. Dívali sme sa na horor podla skutočnej udalosti, ktorý sa volá V zajatí démonov. Keď som prišla domov a už som išla spať strašne som sa bála lebo v tom horore bolo že démon zoskočil zo skrine na jedno dievča. O 2 v noci som sa zobudila a počula som ako sa skriňa čo som mala pred postelou trasie. Úplne ma zamrazilo a stiahla som nohy (v tom horore bolo aj že démon potiahol dievča za nohu) N posteli som sa otočila a dvere na skrini sa otvorili. Zvrieskla som. Rodičia spali. Tak som išla do obývačky si ľahnúť na sedačku. Až doteraz sa odvtedy stále o 2 v noci budím ale ocino pracuje takže si precupkám potichu aby ma nečapol a ľahnem si ku mamine. Lebo ocino si potom ľahne na sedačku.

[FF00FF]skuska sry

(samo22, 10. 1. 2014 18:22)

skuska :D

Sliepka vymislene

(DAVO, 10. 1. 2014 18:41)

Raz ked som spal v noci som pocuj sliepku zdalo sa mi to cudne lebo sliepka bola vonku ja som bol v dome a sliepka nemohLA byt v dome ...
Ked som chcel ist do kuchine bal som sa . Isiel som teda do kuchyne ! Pocul som jak hrkotal skrecok ... Zacal mi zvonit telefon volala kamaratka Janka zdvihol som a spital som sa preco tak neskoro volas ona nic neodpovedsala ale srchotalo to tam bal som sa racej som zrusil hovor isiel som sa pokusit zaspat a znova som pocul tu sliepku isiel som za mamou no mama tam nebola bol som sam doma isiel som k susedovy sused nebol doma tak som isiel za psom Zozim pes ma nepocuval branku som nechal otvorenu a zdrhol ked som povedal k nohe tak u tekal dalej ja mam us 25 rokou takze riadim auto ked som isiel po ceste vydel som zrazeneho Zoziho isiel som domov a v dome mi skrecok usiel ked mamina prisla nechcela mi uverit co sa mi stalo us bol vecer a isli sme spat ja som pocul znova sliepku a mama nie isiel som za nou a ona povedala ze si vymislam tak isla do jeho izby a pocula to ties tak spal u mamininej izby zaspal som a ked som zsa zobudil v posteli nebola mama ale otec


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »