Choď na obsah Choď na menu
 


 

 Satan

Jedneho dna mi kamaratka zacala rozpravat jeden pribeh. Povedala mi že jej bratranec ktory ma teras už 19 rokov sa v sne stretol so satanom.Nechcela som jej verit. Tak mi povedala tento pribeh: Moj bratranec bol na prazdninach u nas. Ked sa raz vratil z diskoteky tak okamzite isiel spat. Co unho nebolo zvykom. Preto som ho "tajne" sledovala. Zobral kusok papiera a na ten papier napísal cervenou fixkou 666. Neviem co to malo znamenat. Dal si to pod vanus a okamzite zaspal. V noci bolo pocut ako sa z jeho izby oziva nejaky hlas. Mamka mi povedala že hovory zo sna. Ja som sa tam bala ist tak preto som sa snazila zaspat. Rano ked som vosla do jeho izby bol cely zakrvaveny a mal zlomenu ruku a rozbity nos. Zaala som kricat. Do izby hned pribehla mamka. Okamzite nastartovala auto a vybrali sme sa do nemocnice. Doktorovy sme povedali že sa pobil.Potom este tyzden cele noci nespal lebo stale ked zatvoril oci tak uvidel tvar satana. Tak ked sa nebojis tak to skus.......ja sa bojim.....

 

Obrázok

 

 

 

Detský plač


 Ahoj tento strašidelný príbeh sa nestal mne,ale rozprávala mi ho moja babka.

Stalo sa to velmi davno,jedna zena mala dieta,nemala ho rada a preto ho zavrazdila.Pochovala ho niekde v lese a ked ma to dietatko vyrocie smrti,tak ze vraj je z lesa pocut detsky plac...Minule som bola u babky a malo vyrocie,mozem vam povedat len jednu vec:Je to pravda!!!

 

 

Telefonát

Raz som bola u mojej krstnej mamy. Večer som rýchlo zaspala. O hodinu som sa zobudila na zvonenie mobilu, zdvihla som ho a spýtala som sa kto volá. Počula som len "Veronika, Veronika!" Bol to taký hlas, aký mala moja babka, keď som sa spítala či je to ona spojenie sa prerušilo. Myslela som si, že sa mi to len snívalo, ale ráno som sa dozvedela od krsnej, že babka v noci zomrela. Nechala mi list v ktorom písala, že mi v noci volala. Nemohla som tomu uveriť, ale nebol to sen. A s tej izby mám dodnes strach...

 

 

Obrázok  Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť.

 

Duch

Raz sa jedna rodina vybrala na horský hotel. Mali 4 deti. V jeden večer išli rodičia pred hotel opekať a deti  za hotel vyvolávať duchov. Samozrejme na nich neverili a mysleli si, že to je riadna kravina. Len jedno z nich verilo na duchov. Ako vyvolávali tak to veriace povedalo, že už sú tu (duchovia). Ostatné deti ho vysmiali. Ono povedalo, že im to dokáže a povedalo, že "ak ste tu tak, nechsa zasvieti v hoteli na štvrtom poschodí miestnosť." Miestnosť sa zasvietila. Decká si mysleli, že je to náhoda. Tak povedalo" nech teraz prejde po ceste žíta škodovka" Po ceste prešla žĺta škodovka. Deti sa zlakli a bežali dole za rodičmi. Po chvíli prišli opäť za hotel a rýchlo duchov odvolali. Odvtedy už nikdy nevyvolávali duchov.


Obrázok Pes

Rosie žila sama v jednom opustenom dome na kraji lesa.Keďže bola sama tak jej robil spoločnosť jej pes Rony. Vždy keď išli spať, tak zo zvyku Rosie dala ruku pod postel a Rony jej ju vždy oblízol. Raz neskoro večer sa Rosie zobudila na kvapkanie. Myslela si, že jej kvapká vodovodný kohútik, tak pre kontrolu dala ruku pod postel a Rony jej ju oblízal. Keď sa vrátila tak zistila, že to neni kohútik, tak si ľahla do postele a dala ruku pod postel a znova jej ju oblízal, ale keď sa pozrela nad seba tak videla svojho psa obeseného a zistila, že to kvapkanie je krv s jej psa. A doteraz nevie čo jej vlastne tú ruku oblízalo.

So sekerou v hlave

Raz v lete sme s kamoškami stanovali a v jednú noc sme sa rozhodli, že sa pôjdeme pozreť do starého pohostinstva. Vtú noc bol spln a mesiac žiaril do červena. Už sme sa poberali odtial do stanu. Chceli sme ísť von, ale pred dverami sa zničoho nič zjavil muž so sekerou v hlave. Začali sme hrozne kričať a bežali sme preč druhým východom. Keď sme to povedali rodičom, dozvedeli sme sa, že tam brutálne zavraždili muža...

 

Zvláštny hlas

Boli sme s kamoškou a jej sestrov vonku. Len sme sa tak prechádzali. Bolo pekne, slnečno. Sadli sme si na deku a rozprávali sa. Zrazu, len tak z ničoho nič sa zamračilo a začalo pršať. Schovali sme sa pod stánok, ktorý bol prázdny a mysleli sme si, že to bude len malá prehánka ako obvikle. Ale mýlili sme sa. Dážď bol čoraz silnejší. v id="bgall">Naraz som pocítila prítomnosť niekoho ďalšieho.To by ešte nič nebolo, ale naraz sme všetci naraz výkríkli od strachu. Hrozne sme sa báli. Už nám bolo jedno, či zmokneme, alebo nie. Rozbehli sme sa domov. Myslela som si, že už je všetko v pohode keďsom sedela doma za oknom a sledovala ako búrka utíchla. Ale strach sa mi zasa vrátil a to v ešte silnejšej podobe, keď my kamarátka so sestrou volala. Bola to tá istá kamarátka, s ktorou sme boli vonku, ale po hlase som ju nezpoznala. Bola uplakaná. Volala mi, lebo kýmsme boli vonku, počas búrky, jej dedko zomrel. Asi to bol on, koho sme sa tak zľakli...

 

Odtlačky prstov

Raz boli dve dievcata sami doma a rozpravali si strasidelne pribehy.zrazu poculi ako sa sama zapla mikrovlnka tak sa isli pozret co sa deje tam dole..ked tam prisli videli tam odtlacky prstov ....

 


Tikanie

Celá naša trieda bola v škole v prírode v Starej Lesnej. Ja a moje dve kamošky sme boli spolu na izbe. Prvú noc sme sa trochu báli tak sme si ľahli všetky tri na jednu posteľ. Keď vtom sme začuli tikať hodiny,.. bolo nám to čudné lebo sme vedeli ,že nik z nás tikajúce hodiny nemá. Potom to prestalo a potom opäť začalo. Strašne sme sa zľakli no potom sme už len nejako zaspali. Ráno sme sa pýtali vedľajších izieb či nemjú tikajúce hodiny no každý povedal,že nie. Nevieme si to doteraz vysvetliť. Domka

 


 

Obrázok

 

 


 

 

Stal sa Aj tebe Nejaký strašidelný príbeh !? Tak ho sem napíš do komentárov. Ja osobne zbožňujem strašidelné príbehy a už sa mi aj stali

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mek mekmac

(Mek mek, 10. 11. 2013 13:02)

Videl som ducha ktorý mi povedal, že sa volá MEK MEK Velmi som sa zlakol

Dodio

(Dodi, 10. 11. 2013 12:51)

Raz bol v jednej v jednej hotelovej izbe duch DODI!!!!


Bojite sa?

Re: Dodio

(Juro, 10. 11. 2013 12:58)

Ja sa bojiiiiiiiiim!!!! :-(

o škole

(janka, 13. 10. 2013 18:50)

Ras sme išli z triedi na zachode a na stene bolo otaznik z krvov

Re: o škole

(Lenča, 31. 10. 2013 13:42)

to som naozaj nevedela

ja a duch

(natália kandrayová, 29. 10. 2013 19:23)

Raz keď som spala potrebovala som na záchod. Potom som vstala. Keď som išla tak som videla niakeho človeka z hmly.Potom sa mi to len zdalo.

vyvolavanie ducha

(didi, 26. 10. 2013 19:56)

Zomrel nam sused tak sme si povedali ze sa a nim rozlucime prostrednictvom duchov lebo bol to dobry sused a mali sme ho radi.tak sme si vsetci sadli kolo stola a zapalili sviecky a chitili sa za ruky a zacali sme vyvolavat. O par minut na to spadol s policky popolnik a potom sme poculi nejaky vykrik a do rana sme poculi ako nieco bucha po dome celu noc sme nemohli spat

Dom pod citorinom

(klarka, 11. 10. 2013 19:25)

Bol raz jeden dom a tam byvala jedna teta s muzom. Raz bola velka burka a jeden chlap utekal a nevedel kde ma ist. lebo tam nebol nikto a tak vosiel do toho domu a potom si uvedomil ze je to jeho mama a otec . Isiel vecer spat a potom sa prebudil na to ze sa otvorili dvere isiel ich zatvorit a potom si lahol a zase sa mu otvorili dvere bolo mu to cudne tak ich zatvoril a isiel si lahnut.Potom sa zase otvorili a stalo v nom je dno dievca malo rostrhane usta a pyzamo na ktorom bola krv. mala aj medvedika.Potom zaspal len tak tak a zase sa zobudila uvidel ju ako sa mu pozera do oci a 10 min. nechcela prestat. Potom ju videl ako jej tecu z oci krvave slzy.Zaspal.rano sa zobudil a isiel sa naranajkovat a jeho mama a otec uz ranajkovali a porozpraval im co sa mu stalo a oni povedali:ze sa im to stava casto ze im tu chodi duchovia a ze aj jej kamarati.A este ze niektory z nich nezomreli dobrovolne. A TO DIEVCA JE MEDZI NIMI!!!!!!

Re: Dom pod citorinom

(janka, 25. 10. 2013 19:31)

To nic neni

o psovi

(janka, 25. 10. 2013 19:28)

To je mali pes ktori mal meno kost a prec to nikto nevie

Re: o psovi

(ema, 25. 10. 2013 19:29)

TO čIE

o duchvi pri skriny

(petko, 13. 10. 2013 19:01)

Bol krasný den a na skrni bol duch ktorí ho vistrašil

Čierna mačka

(Sisi, 12. 10. 2013 13:44)

Jedného dňa sme sa vybrali s rodinou na piknik. Keď sme prišli na peknú lúku nikto tam nebol ja so sestrou sme išli ďalej od rodičov skoro až ku lesu. Zrazu sme počuli hlas akoby niekto volal o pomoc. Mysleli sme si, že sa nám to iba zdá a preto sme sa radšej vrátili ku rodičom ale nedalo nám to a museli sme ísť znova na to miesto kde sme počuli ten hlas. Asi 5 minút sme čakali ale nič sa nedialo keď sme sa už chceli opäť vrátiť všimla som si v tráve nejaký pohyb povedala som to sestre ale ona ni nevidela. A potom znova ten hlas, a už bolo viac tých pohybov nebolo nám to jedno ale rodičom sme nechceli nič povedať. Išli sme sa pozrieť teda trochu do lesa ale strach nám nedovolil ísť ďaleko. Keď sme boli asi 2 metre od lúky (v lese) znova sme počuli zvuky. Báli sme sa a preto sme radšej išli preč z toho lesa. Boli sme už ďaleko od neho ale ja som mala pocit akoby nás niekto sledoval. Otočila som sa a videla som čiernu mačku asi pól metra odo mňa. ,,Uffff tak to boli tie zvuky." Povedala som sestre. Zasmiali sme sa na sebe a šli sme už domov. Na druhý deň v televízií dávali, že na tej lúke zomrela žena. Od vtedy sme radšej vždy ostávali pri rodičoch.

Duch mojej prababky

(Noemi C., 11. 10. 2013 18:58)

Jeden den som zaspala neskoro. A v noci som sa chcela napit tak som vstala.Moja izba sa otvarala do ,kuchina. A vtedy som si vsimla ze z tamad dakto ide . Nevedela som kto toje,ale v zapeti som si vsimla ze to je moja mrtva prababka.Lahla si ku mne do post
ele,a zacala mi hladkat vlasy. a potom zmizla nad mojou skrinou.

super !!!!

(Veva, 11. 10. 2013 10:16)

strašne sa mi páči tvoja stránka mohla by si sem dať aj viac príbehov super stránka :DDD !!!!!!

Výlet na chatu

(Sarah, 7. 10. 2013 18:28)

Boli sme raz na chate celá trieda. Spravili sme si obyčajnú párty a po párty jedna z mojich kamošiek šla do kúpelne a tri krát vyslovila KRVAVÁ MERY, KRVAVÁ MERY, KRVAVÁ MERY. Z ničoho nič prasklo zrkadlo a všeci sme začali kričať. Bolo to hrozné na druhý deň sme boli radi že ideme preč.

Nevieš písať?

(Esme, 5. 10. 2013 14:37)

Nič som nepochopila... Chýbajú písmena atď. !!!

margareta

(simonka, 28. 9. 2013 10:51)

bola raz jedna margareta mala 10 rokov. Akurat jej zomrel pes bolo to moc smutne raz vecer ho vivolavali. S kamoskami nic sa nedialo tak si isli lahnut,margareta spala a tak vtom sne jej ten pes hovorel co sa mu stalo.a na koniec sa dozvedeli ze ten pes spadpl do hlbokeho jazera a do teraz si to nemôzu visvetlit.kazdi den vecer ma margareta vidiny o tom psikovi.

Videli sme ich po smrti !!

(Julka, 26. 9. 2013 20:19)

Bolo to asi pred pól rokom . Bola som u babičky na prázdninách . Preto že mama bola v nemocnici a ocko bol v robote v zahraničí s 6 ročným bratom som spala tam . Deň bol super boli sme na pokeci . Písali sme si si nejakým asi tak 20 ročným mužom . Volal sa Smrt_World_ . Vravel nám čudné veci a my s bratom sme sa len smiali .Na druhý deň otecko prišiel domov . Vrátili sme sa tam . Znova sme išli na pokec . A s tým mužom sme sa aj stretli. Býval o dedinu ďalej ako mi . Vraj jeho pravé meno je Ivan Hudic. Na večer keď sme išli spať som rozmýšľala nad dnešným čudným dňom . Na ráno sme pozerali správy . Vraj pred týždňom zabil jeden muž Máriu Juratkovú . Bola som v šoku veď to je naśa babička a presne bola to aj jej adresa . Otec sa spýtal kde sme boli keď jeho svokra zomrela boli ste v dome sami ? No my sme trvali na tom že tam bola . Otec sa nahneval a zakázal nám na dnes večeru . S bratom som vyšla von a rozplakali sme sa . No keď sme sa dozvedeli kto ju zabil boli sme v šoku . Vraj Ivan Hudic a hneď ako ju zabil zabil sa on sám . Nechápali sme tomu a do teraz sa toho bojím .. viem že mi neveríte ale svet je taký wrrr

prd

(lajnicko, 7. 9. 2013 21:16)

Raz som bola na velmi velmi dolezitej konferencii ale jedla som sosovicovo-fazulovu polievku tak mi trebalo srat aj prdiet aj vsetko ostatne. Musela som sa vysrat na velmi luxusne kreslo (este k tomu Bolo biele!) Jak Som Tak Srala Tak Som Si Prdla Vsetci Sa Ale Nastasatie Sa Vsetci Pozerali Na Pani Vedla Mna. Potom Som Sa Ale Vystala A Vsetko To Tieklo z Toho kresla. Bol To najvacsi Horor V Mojom Kratkom Zivote (mam Len 2 Roky)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »